عمومی

آقای وزیراطلاعات! حواس‌تان به دولت هست؟

بر اساس نظرسنجی های انجام شده در داخل و خارج از کشور و بر اساس اعلامیه های سازمان های معتبر بین المللی، مردم ایران به آینده امیدوار هستند… دشمن در خارج از مرزهای کشور شرایط را برای ترور، خرابکاری و جنگ سایبری به دقت آماده کرده است تا با حرکت جامعه و رشد نارضایتی مردم، دولت و نظام را در جهت شکست بجویند. “

1. وزیر محترم اطلاعات بر خلاف سیاستمداران و اصحاب رسانه از بیرون دشمن را خوانده و انگشت اتهام را به سوی منتقدان داخلی (که سهم زیادی در آرامش جامعه دارند) نگرفته است. کشور این روزها). اگر بخواهیم این تصور را اصلاح کنیم که سال هاست نخبگان جامعه را از نظام جدا کرده ایم، ارزش دارد.

2- شکی نیست که دشمن دنیا مردم آینده را ناامید می کند، اما این تصادف مال امروز و امروز نیست. سال‌ها چنین انگیزه‌هایی در آن‌ها وجود داشته است، اما گاهی رسانه‌های رسمی کشور و چهره‌های سیاسی و فرهنگی اقشار ضعیف‌تر کشور به نام مردم، خلق به اصطلاح افراد را محکوم می‌کنند. از جمله بزرگان شورای هماهنگی تبلیغات که وزیر در آن سخنرانی کرد.

3- در نظرسنجی هایی که آقای خطیب درباره امید مردم ایران بیان کرده اند باید داده های مربوطه باشد و موجود باشد. متن کامل این نظرسنجی قادر خواهد بود با ارائه خدمات بیشتر به دولت، خدمات بیشتری ارائه دهد و مورد توجه و ارزیابی مردم و کارشناسان قرار گیرد. امید به آینده، شاید معجزه نباشد. پارامترهایی وجود دارد که می تواند نقش و جایگاه آنها را با انتشار نظرسنجی روشن کند.

4- از جمله همه رفتارهایی که باعث ناامیدی مردم می شود، عملکرد دولتمردان است. البته هر شعاری بدون عمل و بارها و بارها تکرار می شود، نتیجه لزوما امید نیست، بلکه رفته رفته جای خود را پیدا می کند. نمونه وزیر سابق رفاه که با سراب امید آمده بود و آخرین سخنان او و همچنین بزرگان کشور عذرخواهی کردند که اجازه ایجاد نامزدهای بیشتر را دادند.

5- وزیر اطلاعات می گوید الان دولت انقلابی و مردم مشغول کار هستند و هدف تحول اساسی در عرصه اقتصاد است. بقیه هم همین را می گفتند، آرزو یا سخنرانی یا شعاری داشتند، اما وزیر وقت اطلاعات می گفت این فقط یک آرزو نیست و می تواند به «مطالبه» تبدیل شود. آقای ایشان بیش از هرکسی به گونه ای عمل کرده که ضد انقلاب و ضد مردمی باشد و وزارت اطلاعات به عنوان چشم و گوش کشور این احساس را دارد که دولت بیشترین حمایت را از ایشان (رئیس جمهور انقلاب) دارد و در مواقعی تصمیم گیری برای مدیران سخت می شود.