اجتماعی

آموزش قویترین سلاح توانمندسازی زنان/آمادگی ایران برای اشتراک گذاری تجارب مقابله باپدیده سالمندی

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با نایب رئیس گروه دوستی مجلس سوریه و ایران دیدار و گفتگو کرد.

بر اساس گزارش ما، در ابتدای این نشست دکتر فاطمه محمدبی نماینده مجلس شورای اسلامی به تشریح فعالیت های مجلس شورای اسلامی به نام و یاد حافظ اسد رئیس جمهور سابق سوریه پرداخت. .

وی با اشاره به تصویب قانون حمایت از خانواده و جمعیت جوانان از اجرای قانون حمایت از زنان و خانواده قدردانی کرد و گفت: اگر دولت سوریه بخواهد ما آمادگی داریم که داشته باشیم. تجربیات موفق در کشور.” بیایید در مورد پدیده سالمندی به اشتراک بگذاریم.

همچنین انسیه خزعلی ضمن معرفی وزارت امور زنان به تشریح برنامه ها و اقدامات این نهاد به عنوان متولی امور زنان و خانواده در کشور پرداخت و به سیاست خانواده محوری دولت سیزدهم و موضوع توانمندسازی زنان پرداخت. به ویژه در حوزه کارآفرینی، اشتغال و حمایت از بانوان

گفته می شود معاون رئیس جمهور بر توسعه روابط دوجانبه با توجه به اشتراکات فرهنگی بین دو طرف تاکید کرد.

تعديق قويترين سلاح المعادنسازي زنان/امادگي ايران براي شمايك فريك باپديده سالمندي

سپس خانم هیفا جمعه نایب رئیس گروه دوستی سوریه و ایران که در رأس هیئت به میزبانی مجلس شورای اسلامی به ایران سفر کرده بود از مهمان نوازی و میهمان نوازی خوب مردم کیشور تقدیر کرد.

وی آموزش و سوادآموزی را قوی ترین سلاح برای توانمندسازی زنان خواند و حمایت دولت و پارلمان سوریه جدی و همه جانبه بود.

بر اساس اعلام روابط عمومی امور زنان و خانواده جمهوری اسلامی، خانم جمعه ادامه داد: همکاری همه طرف ها در موضوع زن و خانواده را با جمهوری اسلامی ایران در میان می گذاریم.

پایان پیام