نماد سایت ماه نیوز

آیا دلار ۲۰ هزار تومانی تبدیل به واقعیت می‌شود؟

در چنین روزی حساس پیش بینی دقیق قیمت ها که احتمالاً معامله گران از نظر احساسی رفتار می کنند دشوار است. حمید حسینی ، دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق ، مهدی سوری ، کارشناس بازار مالی و بهزاد صمدی ، تحلیلگر بازار سهام ، از جمله کسانی هستند که معتقدند این سقوط ممکن است 10 هزار نفر باشد.

به گزارش ماه نیوز ، Citizen Online Citizen وی نوشت: “پیش بینی دقیق قیمت ها در چنین روز مهمی كه احتمالاً معامله گران از نظر احساسی رفتار می كنند دشوار است.” علاوه بر این ، بانک مرکزی مشخصاً مشخص نکرده است که کدام مکان ها به دنبال تثبیت قیمت ها بوده اند. با این وجود قیمت خرید دلار آمریکا با هزینه دفاتر صرافی Bank Mally امروز 25470 (بیست و پنج هزار و چهارصد و هفتاد تومان) اعلام شد.

بر این اساس ، قیمت خرید لر دلار آمریکا 25470 (بیست و پنج هزار و چهارصد و هفتاد تومان) و قیمت فروش لر دلار آمریکا 27500 (هفده هزار و پانصد تومان) اعلام شد.

همچنین ، طبق اعلام دفتر صرافی بانک ملی ایران ، قیمت خرید یورو 30570 (سیصد و پانصد و هفتاد تومان) و قیمت فروش یورو 32600 (سی دو هزار و ششصد تومان) است.

امروز یک روز مهم برای بازار ارز و سکه است زیرا بازار دیروز وارد مرحله بهبودی مداوم می شود و برگشت از روند نزولی می تواند به معنای ثبات قیمت در سطح فعلی باشد.

امروز احتمالاً بازار ارز آرام و بی ثبات نخواهد بود. سقوط 3000 تومانی در یک روز نتوانست خاتمه آرام به اسکناس آمریکایی باشد. روند قیمت در معاملات یک شبه نیز نشان داد که سطح هیجان در میان معامله گران به بالاترین سطح رسیده است. دلار که تا ساعت 7 عصر حدود 7،800 تن ارزش داشت ، در معاملات خط برگشت به 26000 تومان کاهش یافت ، اما در حدود ساعت 11 شب ، بار دیگر به بیش از 27،000 تومان رسید ، داد و ستد 27 هزار و 500 تومان بود. در واقع ، قیمت ها در مدت 4 ساعت حدود 5٪ معامله می شوند.

امروز برای بازار ارز مهم است که تا حدی تعیین کند که آیا سقوط دیروز با این واقعیت که دلار با جرقه هیجان فقط 10٪ ارزش خود را از دست داده است ، اساساً حمایت می شود یا خیر. برای درک این موضوع ، مرز 27000 تومانی برای دلار بسیار مهم است. اگر بازار بتواند مارک 27000 تومانی را در روز چهارشنبه حفظ کند ، حداقل به طور موقت در روند صعودی قرار خواهد گرفت.

ادامه روند نزولی دلار در بازار آزاد ، تصمیم سیاستگذار برای کاهش ارزش دلار مبادله ملی ، کاهش ارزش دلار در بازار سرمایه ، تزریق مداوم ارز توسط بانک مرکزی به بازار ، کاهش مداوم قیمت طلا و تأیید دولت همچنان باعث ارزان شدن دلار امروز می شود.

همچنین در میان کسانی که دلار را تا 10 هزار 10 هزار دلار پایین دانستند حمید حسینی ، دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق ، مهدی ساوری ، کارشناس بازار مالی و بهزاد صمدی ، تحلیلگر بورس بودند. “آیا 20،000 20،000 به واقعیت تبدیل خواهد شد؟”

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل