اجتماعی

اتخاذ رویکرد انسان‌مدارانه برای بهبود محیط زیست شهری

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران بر اهمیت و ضرورت اتخاذ و اجرای سیاست‌هایی با هدف کاهش مخاطرات زیست‌محیطی و تسهیل در عبور و مرور شهروندان از کلانشهر تهران با تمرکز بر استفاده از روش‌های حمل و نقل پاک، کاهش آلودگی هوا تاکید کرد. رویکردی به منظور نگهداری و بهبود در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش ماه نیوز، محمدمهدی میرزایی قمی وی افزود: برای این منظور برنامه های نرم افزاری مکمل فعالیت های سخت افزاری از جمله اقدامات آموزشی، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی هستند. برپایی نمایشگاه های ویژه و عمومی نیز راهی برای ارائه آثار و نتایج مثبت اقدامات زیست محیطی به شهروندان است.

وی با اشاره به اینکه آخر هفته جاری نمایشگاهی با عنوان «حمل و نقل پاک شهری» به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برپا می شود، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی با وسایل نقلیه پاک شهری مانند دوچرخه و اسکوتر برقی است. . ، موتورسیکلت های برقی و وسایل نقلیه برقی و سیاست افزایش استفاده و توسعه آنها وضع شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران؛ نمایشگاه حمل و نقل پاک با حضور شرکت ها و موسسات تحقیقاتی فعال در زمینه ساخت و واردات خودروهای پاک و استارت آپ های حمل و نقل مشترک پاک و هوشمند و در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران در بستان برگزار شد. صنایع مرتبط گفت و گو برای عموم شهروندان و علاقه مندان آزاد است.

انتهای پیام/