عمومی

اجرای طرح امام محله در ۴۰۰۰ مسجد کشور/امامان محور گره گشایی هستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام سید ناصر شامگاه چهارشنبه در جلسه هم اندیشی شریک امام به میرمحمدیه گفت: دشمنان اسلام در عصر حاضر تمام عصای خود را به میدان نبرد آورده اند.

مدیرعامل بنیاد ارشاد اسلامی امروز دولت لیبرال و رسانه ها را مصداق خدمه شیطان برشمرد و افزود: شاهنشاهی منافق آخرین عصای شیطان است که به زمین زده می شود و خود را برای مبارزه با این کارگران آماده می کند. ” و این عصای موسی است که همه آنها را خواهد خورد.

میرمحمدیان گفت: ظهور زمانی اتفاق می افتد که مردم برای آن آماده شوند و آماده پذیرش حکومت امام زمان باشند.

وی افزود: دلیل مهمی که پیامبر اسلام (ص) توانست حکومت خود را برپا کند این بود که مردم می دیدند پیامبر درد مردم را درد خود می دانستند و بر هدایت و سعادت آنان پافشاری می کردند.

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد: برای رسیدن به نهضت جهانی باید در اقشار متوسط ​​جامعه ائمه داشته باشیم تا این امامزادگان بتوانند مردم را سر کار بیاورند.

وی از اجرای طرح امام محله در چهار مسجد کشور خبر داد و گفت: در این طرح قرار است ائمه جماعات مساجد محور گره گشایی از کار مردم باشند.

میرمحمدیان با بیان اینکه برای فراهم شدن زمینه برای ظهور امام زمان باید امامت تقویت شود، افزود:

مدیرعامل بنیاد هدایت، سازمان تبلیغات اسلامی، خواستار ایجاد شبکه امامت شد و گفت: برای اینکه مردم به امامت قانع شوند، باید به چشم خود ببینند که امام با مردمش مشورت می کند. ” کار می کند، سعی می کند مشکلات آنها را حل کند و به درد مردم گوش می دهد. در این صورت مردم با امامان طبقه متوسط ​​ارتباط پیدا می کنند.