عمومی

اختصاص ۳۲ هزار هکتار برای حل مشکل سکونت‌های غیررسمی قم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سیدمحمدتقی شاهچراغی در پاسخ به انتقادات و مطالبات دانشجویان قمی گفت:

وی ادامه داد: آموزش و پرورش در چند روز آینده باید پاسخ مناسب و موجهی به مشکلات مطرح شده در این جلسه برای دانش آموزان ارائه کند.

فرماندار بر تداوم این جلسات با حضور نمایندگان دانش آموزان شهرستان تاکید کرد.

شاهچراغی با تاکید بر اینکه قم در جهان اسلام جایگاه والایی دارد، خاطرنشان کرد: جبهه باطل نیز با قم به عنوان مرکز و نرم افزار واقعی انقلاب اسلامی برخورد می کند، بنابراین برنامه خود را ضعیف می کند. ریس میکند

وی خاطرنشان کرد: در موضوع کرونا نیز شاهد هجمه های بی دلیل علیه قم بودیم.

استاندار قم با بیان اینکه هویت قم یک افتخار است، یادآور شد: نهادهایی در قم هستند که فراتر از سطح کشور در جهان اسلام فعالیت می کنند و خوب است که اردوهای آموزشی و تربیتی برای بازدید دانش آموزان تشکیل شود. این نهادها

بالاترین سطح دانش در جهان اسلام باعث افتخار است

وی با اشاره به اینکه سطح بالای دانش در جهان اسلام مایه مباهات شهرستان است، افزود: نیاز به آمادگی در مدیریت استان برای رفع برخی مشکلات با استفاده از ظرفیت دانش استان وجود دارد.

شاهچراغی تاکید کرد که نباید قول هایی بدهیم که عملی نمی شود.

وی در ادامه افزود: برخی از پروژه های بزرگ استان در گذشته شروع درست و قانونی نداشتند و در روند اجرا با مشکل مواجه بودند. م.

استاندار استان با بیان برخی از دستاوردهای دولت و مدیریت استان در یک سال گذشته، گفت: برای رفع مشکل و اجرای برخی از پروژه های مهم و راکد استان، خوب و امیدوار کننده است. فعالیت هایی انجام شده است و امیدواریم با پیگیری های لازم هر چه زودتر اجرایی شود.»

همه سیستم ها مربوط به روستاهای قم با حوزر میدانی جمعبدی و احسا شده است

وی با یکه به ہہ کہ نیزم اسلام روستاهای قم با حوزر میدانی جمابندی و احسا شده است، ایزه کرد: در اسیدی نیز به بری کا بری بری کہلہ کے کے کے کے کے کے کے کے کہ

شاهچراغی همچنین خاطرنشان کرد: برای رفع این مشکل بیش از 1000 و 500 هکتار زمین بایر در استان قم قرارداد بسته ایم.

وی با اشاره به سکونتگاه های غیراصولی در استان قم تصریح کرد: برای رفع این مشکل و ساکنان منطقه اسماعیل آباد زمینی به مساحت 32 هزار هکتار اختصاص داده ایم.

কান্ত্ন্যান স্র্র দ্র্দ্র্র্যান 2 ساعت 15 نفر دانش آموز فرا گرفتن آنها دغدغه ها و مطالبات خود را با توجه به مسائل فرهنگی، آموزشی و آموزشی مطرح کردند.

همچنین در روزهای آینده این دیدار صمیمی با دانش آموزان دختر نخبه برگزار خواهد شد.