هنری و فرهنگی

از آماده شدن فیلم کوتاه “درنگ” تا آغاز اجرای تئاترهای کودک و نوجوان

فیلم کوتاه «درینگ» به کارگردانی اردو آماده اکران است و خبر دیگر این است که از فردا 30 اسفندماه نمایش های کودک و نوجوان در تهران روی صحنه می رود.

به روبوت ماه نیوز به نقل از للکنگ عملی، شیوا ردویی که کی آیز یز آن را بیشتر در زمینه کارگردانی و بازیگری در تئاتر و ترجمه دارد، فیلمنامه آئین را با کا باک باستان کاستان دلتنگی اشتر آن توان کخوف است.

مجرای فیلم قصه تناذه اونگای ادمها در به دوش شاهدین بر حسین است که می شود.

فیلم کوتاح درنگ با سابریک انجمن سینامی جوانانی ایران، طوسیر یاسر اسغری و شیوا سال گذشته در اسفند رفت دروبینی منتشر شد.

عوامل فنی فیلم عبارتند از: کارگردان فیلم: امیر رهسین صمیمی، تدوین: فرید حسینی، صدابردار و صدابردار: حسن شبانکاره، تدوین رنگ و نور: شیرین اخلاصی، مشاور بازیگری: رضا مولایی، کارگردان: سیامان غیاثی، طراح گرافیک. : مصطفی حیدری , کارگردان: سيامن غياثي, منشي صحنه: شيدا شباني, اكتور: نكتا حقيريان, ساخت تيزر: سيامن غياثي.

در آن فیلم عمیدمحمدنژاد، رحاخدایاری، یاسر اسغری، احسان سادیکی، پارساارایی نژاد، محمدشامی، علیرضا امانی و نیروانا یوسفی و دروبینی بردند.

آخر هفته با تئاتر کودک و نوجوان
پس از ایام سوگواری، تالار شهدا و حامیان آن از پنجشنبه 15 اسفندماه در سالن های نمایش کودک و نوجوان تهران به روی صحنه می رود.

نمایش “پنگوئن ها” به نویسندگی و کارگردانی “زیبا برجی فلاح” ساعت 18:45 و نمایش “غول نخودفرنگی” بر اساس اثری از جاناتان گراهام به نویسندگی و کارگردانی “حسین فدایی حسین” ساعت 20 اجرای پایانی خود را آغاز می کنند. هفته در تالار هنر

نمایش «هیات خانه ما» به طراحی و کارگردانی «وحید خسروی» در ساعت 17 و نمایش «نیم وجبی» به کارگردانی «رکسانه عبقری» نویسنده و کارگردان «علیرضا دهقانی» در ساعت 18 و نمایش «پهای خانم هزارپا» به کارگردانی «مهدی خجستگی» و نگارش «ندا حاجی بابایی» نیز ساعت 18 در تماشاخانه شهرزاد پاریس اجراهای خود را ادامه می دهد.

نمایش شاد و موزیکال “گروفالو” به کارگردانی “سعید ارش شریف زاده” و نویسندگی “بهرام جلالی پور” (بر اساس داستان جولیا دونالدسون) ساعت 19:30 در سالن بدنسازی مجتمع روی صحنه می رود.

پایان پیام