حوادث

استفاده از ظرفیت مرزها برای ارتقای معیشت مرزنشینان/تجهیزات پیشرفته‌ای در مرزها مستقر شده است

فرمانده انتظامی با اشاره به استفاده از قابلیت های مرزی در توسعه اقتصادی گفت: این قابلیت ها باید معیشت مرزنشینان کشور را ارتقا دهد.

به گزارش ماه نیوز ، سردار حسین اشتری وی در بازدید از پاسگاه مرزی خانیک گفت: امروز آمده ایم تا از پست های مرزی دیدن کرده و از مرزبانان پرشور استان آذربایجان غربی ادای احترام کنیم.

وی با اشاره به همسایگی خوب با کشورهای همسایه گفت: خدا را شکر از نظر امنیتی در استان وضعیت خوبی داریم و در کل کشور با این موضوع مشکلی نداریم.

فرمانده ناجا با اشاره به استفاده از قابلیت های مرزی و به ویژه همکاری کشورهای همسایه در توسعه اقتصادی ، گفت: این قابلیت ها باید معیشت مرزنشینان کشور را بهبود بخشد و تا آنجا که ممکن است به کسانی که در تجارت قانونی فعالیت می کنند کمک خواهیم کرد.

اشتری از روحیه استانی و انقلابی مرزبانان به عنوان یک دارایی مهم یاد کرد و گفت: تجهیزات الکترونیکی و نوری خوب در مرزها مستقر شده است و ما در تلاش هستیم آنها را به روز کنیم زیرا اطلاعات پلیس یکی از اولویت های اصلی ما است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، فرمانده ناجا در پایان خاطرنشان کرد: خدا را شکر ، تعامل و همدلی بسیار خوبی بین نیروهای مسلح و شورای امنیت استان برای برقراری امنیت وجود دارد.

انتهای پیام