اجتماعی

استقرار اورژانس در میادین اصلی تهران درپی آلودگی هوا 

رئیس سازمان مرکزی تهران به آلودگی شهر تهران ناشی از استقرار پایگاه های دریایی در مرکز شهر اصلی تهران اشاره کرد.

یحیی صالح طبری در گفتگو با ماه نیوزبه گزارش تهران و آژانس، با توجه به افزایش آلودگی هوا در شهر، با توجه به میزان آلودگی شهر تهران، آمادگی برای خدمت رسانی به شهروندان اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: در همین راستا روز دوشنبه سوم همین ماه مرکز نواگان و نمایندگی تهران در شهر اصلی مستقر می شوند.

سرپرست خبرگزاری تهران و سپاه گفت: ناواگان و سپاه در میدان های آزادی، انقلاب اسلامی، تجریش، میدان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، راه آهن، خراسان و میدان نماز اسلامشهر مستقر می شوند تا شهروندان در صورت نیاز می توانند از آنها بازدید کنند.

وی گفت: شهروندانی که احساس تنگی نفس، دوبینی، سردرد، حالت تهوع، هذیان و … دارند به عوامل و ارگان های حاضر در محل نزدیک می شوند و مشکل خود را با خدمات درمانی ارائه شده برای آنها توضیح می دهند.

به گفته وی، در صورت نیاز بیشتر شهروندان پس از تشخیص عوامل و ارگان ها به مراکز درمانی منتقل می شوند.

عابدی مالکی معاون هماهنگ کننده کمیته دائمی امور تهران امروز از تمامی ادارات، دانشگاه ها، مدارس و مهدک کدک تهران از تصمیم تشدید و انتشار این تصمیم در روز دوشنبه خبر داد که گرد و غبار در استان تهران بالا گرفته است.

به گفته وی، تمامی دانشگاه ها و مراکز دانشگاهی استان تهران از جمله دو شهرستان فیروزکوه و دماوند فردا (دوشنبه) تعطیل هستند و امتحانات نهایی دانشگاه ها نیز شامل این تعطیلی می شود. البته بانک ها و بورسیه ها فردا تعطیل نیستند و نیازمند فعالیت و خدمات هستند.

انتهای پیام