عمومی

اشتباهوویچ! – ماه نیوز

لطفا گزارش زیر را بخوانید. خوانندگان می توانند با توجه به اینکه چرا منتقدانی مانند Dragon Scotch می خواهند بمانند کمک کنند. کار عنان در تیم ملی توسط سرمربی مشخص می شود و نظم و انضباط تیم ایران آنالیز می شود. نشانه های خوبی در تیم ملی قبل از جام جهانی دیده نمی شود.

به گزارش ماه نیوز، این روزنامه جام جیم در ادامه نوشت: «دراگون اسکاچیچ پس از بازگشت به ایران در مصاحبه ای اعلام کرد که تیم ملی برای جام جهانی زمان دارد. او ظاهرا از ابتدا به برنامه های ایران نگاه نکرده است. تیم ملی ارتش یک جام جهانی دارد و همه. اردوی اول از 5 شهریور تا 5 آنلاین که میرشاد مجیدی گفت در این دو بازی دوستانه محسوب می شود. بنابراین در هشت روزی که سرود ملی در کنار هم قرار می گیرد، چهار روز ریکاوری ایجاب می کند که ورزش جدی در نظر گرفته نشود. رسیدن به محل برگزاری اردو، انجام یک بازی که تمرین جدی نیست و یک روز بعد از بازی که فقط یک ریکاوری است. ملی پوشان در این اردو در پایان روز سه تمرین جدی خواهند داشت. روز آخر سربازی را حساب نکن. ورزش معمولاً سبک قبل از سفر است. آخرین اردوی ایران قبل از جام جهانی نیز در آبان ماه است یک هفته مانده به شروع جام جهانی. اگر در اولین روز پاسخگویی در قطر با آنها بازی دوستانه انجام دهیم، سه روز ریکاوری یا تمرین داریم. در جام جهانی آستانه نیز اسکاچ می تواند فشار را بر بدنسازان افزایش دهد. بنابراین ایران تا شروع جام جهانی هفت جلسه تمرین جدی خواهد داشت. بنابراین زمان کوتاه است، اما ظاهرا اسکاچیچ حتی به خود زحمت فکر کردن به آن را هم نمی دهد.

ادعایی عجیب

حداقل کاری که یک مربی باید بعد از تعطیلات انجام دهد هماهنگی یا تصمیم گیری صحیح در مورد محل استقرار تیم ملی است. همه دنیا می دانند برای تشکیل ارتش چه اقداماتی باید انجام شود. در ابتدا سرمربی یا یکی از دستیاران برای انتخاب اردو برای احراز شرایط به کشور می رفتند. دو سه روز قبل از شروع اردو، نماینده کادر فنی هم باید به کشور سفر کند و آخرین شرایط را داشته باشد. پس از چند ماه تعطیلات، اسکاچیچ این کار را نکرد، بلکه با هم بازی کردند و بعد از ارتش گفت: سرمربی تیم ملی نباید از قبل به این چیزها فکر کند؟ حتی پس از لغو سفر به کانادا؟ به گفته بازیکنان تیم ملی بهتر نیست، اردو در تهران است؟

اردو چطور؟

کنترل تیم ارتش ملی از اسکاچ برداشته شد. در تمرین بازیکنان تاثیری ندارند اما گاهی تصمیم می گیرند قدرت نشان دهند. مثلا تعویض سردار آزمون بین دو نیمه نهایی الجزایر از همین دست بود.

شنیده ها حاکی از آن است که پس از پایان بازی در رختکان نیز درگیری رخ داده که این موضوع در ادامه تکذیب شد. ماجرای رختکن اینگونه از این قرار بود: برخی از بازیکنانی که در آن زمان آن را تجربه کردند، لام اسکاتلندی را دیدند اما نتوانستند حرف خود را بزنند و می ترسیدند جوانان به اهمیت تیم ملی توجه نکنند. در پایان روز، اسکاچیچ چند دقیقه تلاش کرد تا بفهمد بین حروف چه چیزی وجود ندارد و به سادگی گفت: «باورم نمی‌شود».

در فضای نظامی هم خبرهای زیادی هست. اسکاچ مدیریتی ندارد و مهم ترین بازیکنان در حال استراحت هم کوچکترین نظارتی ندارند. در کمال تعجب تصمیم گرفت صبح وعده را بدهد. یعنی اگر بازیکنان دوست ندارند، صبح غذا نخورند! جالب اینجاست که برخی از بازیکنان نیز ترجیح می دهند مراقب باشند و مهم ترین وعده غذایی روز نادیده گرفته شود.

بازیکنان در چه ساعتی با مسابقات آشنا می شوند؟

سایر موضوعات در مسابقه مورد بحث قرار می گیرد. ظاهرا اسکاچیچ هنوز دست به دامان بازیکنان تیم ملی نشده است که حتی برای آنها جلسه آنالیز برگزار نکرده است.

شش ماه قبل از جام جهانی برزیل، کارلوس کی روش در حال برنامه ریزی برای بازی مقابل آرژانتین بود و دائماً به دنبال مسی و هم تیمی هایش بود.

قبل از جام جهانی روسیه هم شرایط به همین منوال بود زیرا کیروش معتقد بود ملی پوشان باید آماده رویارویی با رونالدو، ستاره های پرتغال و ستارگان اسپانیا باشند. نتایج نیز در این تحلیل ها دیده می شود. اما در حال حاضر اسکاچ تصور می کند که هری کین و گرت بل فوتبالیست نیستند!

انتهای پیام