عمومی

اشتباه محاسباتی آمریکایی‌ها ضربه‌های سنگینی برای آنها در پی دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سردار علی بلالی روز چهارشنبه در یادواره شهدای روستای درازی و یاد و خاطره شهدای گمنام شهرستان دشتی که با حضور مسئولان و خانواده معظم شهدا حضور داشت. شهدا در حسینیه شهید است.

وی افزود: وقتی دین خدا را بازی می کنیم، خدا به ما کمک می کند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ما به تازگی شهادت سردار سلیمانی جنایتکار را به آمریکا هدیه دادیم و ایشان تنها رهبر رهبری بوده است.

وی ادامه داد: در آن حادثه پایگاه آمریکا را هدف قرار دادیم و پس از تعیین حدود، تشییع جنازه ها را شمردند و به آنها دروغ گفتند، اتفاق خاصی نبود چون جدی بودند.

بلالی ادامه داد: آمریکایی ها می گفتند اگر ایران اقدام می کرد ما آنها را هدف قرار می دادیم اما دیدند که هیچ غلطی نمی توانستند بکنند، به ما قدرت می دادند.

مشاور عالی فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشریح کرد: آن روز قدرت خدا را دیدیم و کوچکترین کاری هم نتوانستند انجام دهند.

بلالی ادامه داد: به یاری خداوند آمریکا در حال خروج از منطقه است و قطعا این موضوع محقق خواهد شد.

مشاور عالی فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ما مدیون شهدا هستیم و شهدا همه افتخار و سربلندی ما هستند.

بلالی خاطر خاطرنشان کرد: ما باید راه شهدا را ادامه دهیم، راه آنها ثابت شده و باید آنها را برجسته کنیم تا راه را گم نکنیم.

وی بر لزوم تکریم مادران تاکید کرد و گفت: در سه سال اخیر نگاهی به تاریخ کشور داشتیم.