حوادث

اضافه شدن ۲۶ مرکز واکسیناسیون کرونا در شهر تهران+ اسامی و نشانی

معاون آمادگی ، رزمی و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران از اضافه شدن 26 مرکز واکسیناسیون ثابت ، سیار و ویژه کورو در تهران خبر داد.

اسماعیل سلیمی در گفت وگو با ماه نیوز وی با اشاره به جلسه ستاد مدیریت بحران کرونا در شهرداری تهران گفت: در این جلسه مقرر شد به ظرفیت اولیه شرکت شهرداری تهران برای واکسیناسیون کرونا شامل 26 مرکز سیار ، 10 مرکز سیار افزوده شود. ، سه مرکز خودرو و 13 مرکز ثابت. ” و مراکز ..

وی گفت که این مراکز علاوه بر مراکز قبلی است که توسط موسسه پیشگیری و مدیریت اورژانس تهران به ستاد ملی کرونا برای واکسیناسیون واگذار شده است. واکسن نیز باید کاهش یابد.

سلیمی با بیان اینکه این واکسن در اختیار عموم مردم در این مراکز قرار می گیرد ، گفت: این 26 مرکز در اولین پنجشنبه آنلاین ماه به بهره برداری می رسند.

به گفته معاون آماده سازی ، رزمی و پدافند غیرعامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران ، ساعت کار این مراکز از ساعت 8 صبح است و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت.

وی افزود: ما تخمین می زنیم با افزایش این پایه سرعت و ظرفیت تزریق واکسن 300 هزار دوز در تهران افزایش می یابد.

سلیمی درباره کل پایگاه های واکسیناسیون مربوط به سازمان پیشگیری و مدیریت اورژانس اظهار داشت: شهرداری تهران تاکنون 43 پایگاه برای واکسیناسیون اختصاص داده است. از فردا 26 فونداسیون جدید به این مراکز اضافه شده است و علاوه بر این ، ما در ساخت و آماده سازی 9 فونداسیون مشارکت داشتیم.

انتهای پیام