عمومی

اقتصاد لب آبی در مازندران؛ اسکله های ساحلی قلیانسرا شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین ، گروه آستانه – علیرضا نوری کجوریان: یک نوار ساحلی به طول 5 کیلومتر از یکصد، سه بندر اقتصادی و کاربردی، همسایگی و همجواری با کشورهای حاشیه دریای خزر و اوراسیا وجود دارد. محور رودخانه آن را اجباری کنید. اولین قدم برداشته شد.

با تاکید بر لزوم برداشتن اولین گام در راستای آزادسازی نوار ساحلی در مسیر اقتصادی توسط کارشناسان و صاحب نظران. کف اقیانوس با کمک دولت جهادی انقلابی نوار ساحلی مازندران آزاد شد و استان آزاد شد.

در حاشیه فعلی ساکنان خزر بخش کوچکی از اقتصاد رودخانه و آب است و استفاده سنتی از رودخانه به ماهیگیری یا چند قایق موتوری برای رفت و آمد و تفریح ​​محدود می شود. متکی جدا از سایر امکانات و امکانات ایجاد شده توسط دولت های سابق در استان ساحلی مازندران، مشغول فعالیت های کوچک و غیر ضروری بوده است.

سفر سالانه بیش از یک میلیون مسافر به مازندران و خارج از کشور مندی از جاذبه های دریایی استان، سهم اقتصاد دریایی ناچیز و ناچیز است و تمام امیدها و آرزوها این است که سیزدهمین کشور اقتصاد حاشیه نشین دریایی را در استان فعال کند.

بورسیه تحصیلی بدون مجوز و به صورت ناشناس

پیش از مجوز دولت، 8 جمجمه ساحلی به صورت ناشناس در استان مازندران صادر شده است.

اقتصاد آب در مازندران  سواحل ساحل قوی شد

عبدالرضا سنگری مدیرمسئول منابع طبیعی مازندران – نوشهره در گفتگو با خبرنگار آنلاین با بیان اینکه تقاضای واقعی در زمان صدور مجوز وجود نداشت، افزود: در حال حاضر تقاضای واقعی برای صدور مجوز وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ایجاد این مدرسه با حمایت مسئولان ساحلی و لزوم اخذ مجوزهای لازم از منابع طبیعی، منابع طبیعی و دریانوردان مورد اعتماد است، گفت: نیاز به اخذ است.

به چاقوی جراحی قلیانسرای دریا سبز شد

دولت قبلا تصمیم به راه اندازی مدرسه تفریحی در رامسر گرفته است که در واقع رستوران ساحلی است و از آن به مدرسه دریا تعبیر می شود. در حال حاضر به گفته کارشناسان و متولیان، اقتصاد محور رودخانه فراتر از رستوران سنتی یا سبک ماهیگیری.

مرحله دوم ماهی در قفس

اجرای مزارع پرورش صدف و ماهی در قفس شامل مولفه های اقتصادی مقاوم برای توسعه سهم استان مازندران در حوزه رودخانه است و در سال های اخیر بسیاری از مزارع پرورش ماهی در قفس در آب های محدود استان مازندران پرورش داده شده است. برگزاری انجام شد.

حسن اسحقی مدیرعامل شلات مازندران با بیان اینکه سهم فعلی استان در زمینه پرورش ماهی در قفس بیش از یک نفر در سال است، افزود: در حال حاضر سهم استان در پرورش ماهی در قفس بیش از یک نفر است.

وی گفت: پرورش ماهی در قفس نیازمند زیرساخت های زیربنایی است و باید در استان فراهم شود.

پرورش ماهی در قفس از ظرفیت های مهم اقتصادی استان سرشماری شده و بیش از 2 قفس در حوزه رودخانه استان فعال شده است.

وی افزود: در قالب برنامه به بررسی میزان بهره برداری و تولید ماهی در قفس در صحرا هستیم.

مرحله 3: معادل تجارت دریایی ناشناس

علیرغم وجود سه بندر مهم و فعال در مازندران، اما به دلیل زیرساخت های ضعیف استقبال تجار و سرمایه گذاران گری تسلیحات کشتی های تجاری و صادرات کالا ضعیف است. عبدالله مهاجر رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه مهمترین مشکل کانتینرهای یخچالی استان فراری بودن تجارت دریایی است، افزود: انجام می دهند.

اقتصاد آب در مازندران  سواحل ساحل قوی شد

وی به مکاتبات خبرنگار آنلاین با استان های خزر و اوراسیا در خصوص تعرفه گمرکی و مالیاتی و ناآشنایی با استانداردهای کشورهای هدف از جمله موانع صادرات به کشورهای همسایه اشاره کرد.

وی با بیان اینکه بارها به مسائل و مشکلات حوزه صادرات اشاره کرده ایم، تصریح کرد: مولفه اولویت های دولتی و موارد دیگر برایان از صدور عذرخواهی های متناقض و ایجاد الوقت پرهیز شود.

ظرفیت مازندران کوتاه شده است

سیدمحمود حسینی پور استان مازندران نیز با بیان اینکه نقش استان در تجارت و اقتصاد سرآمد است، خواستار فعال سازی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در این بخش است.

وی در گفتگو با آنلاین با اشاره به توانمندی های مازندران از جمله در حوزه رودخانه و اقتصاد گفت: سه بندر اقتصادی و صیادی در استان وجود دارد که با وجود شبکه می تواند استان را به قطب اقتصادی تبدیل کند.

او گفت که ما باید کریدور تجاری شمال-جنوب را تقویت کنیم. ریختن اجازه دهید.

سهم مازندران از اقتصاد دریایی در حال حاضر یعنی در افق باید موقعیت استان در منطقه و کشور توسعه یابد و تحقق این اهداف مستلزم تدوین برنامه‌های جامع و رفع موانع در حوزه‌های مختلف از جمله تجارت دریایی است.