عمومی

اقدامات خوبی در حوزه مسکن استان زنجان انجام گرفته است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهرداد سلطانی روز پنجشنبه در کوچه زیتون زنجان جنب تعمیر 17 هزار و 430 واحد مسکونی «طرح ملی نهضت مسکن» اظهار داشت: کیفیت ساخت مسکن را نباید فدای سرعت و کمیت کرد.

وی با بیان اینکه ساخت مسکن باید با طراحی مناسب و مناسب و برنامه ریزی شده انجام شود، گفت: باید واحدهای مسکونی باکیفیت در تجلیل از مردم استان احداث شود.

معاون عمرانی استاندار زنزن با بیان اینکه کاستی های طراحی و ساخت فضاهای شهری در بخش مسکن طی سالیان گذشته باید مورد توجه قرار گیرد و در پروژه های مسکن فراموش نشود، گفت: باید مسکن پایدار و با کیفیت به مردم تحویل داده شود. . .

سلطانی با بیان اینکه گام های خوبی در حوزه مسکن در استان زنزن برداشته شده است، گفت: ساخت و ساز مسکن در این استان باید با قوت بیشتری انجام شود.

وی افزود: با گذشت سال ها نسبت تولید مسکن در استان زنگبار مشخص شده و عقب ماندگی سال های گذشته در حوزه مسکن اکنون با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان جبران می شود.

معاون عمرانی استاندار زنجان گفت: مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان از ظرفیت مهندسان و پیمانکاران ذیصلاح، ماهر و متخصص در اجرای پروژه های مسکن آنلاین استفاده می کند و این اقدام خوبی است.