اجتماعی

اهتمام دولت سیزدهم بر تسریع و تکمیل واکسیناسیون در کوتاهترین زمان

مدیرکل همکاری های بین المللی در وزارت بهداشت با اشاره به تلاش های دولت سیزدهم برای تسریع و تکمیل واکسیناسیون در کوتاه ترین زمان ممکن ، از اقدامات بشردوستانه یونان در ارسال محموله 150 هزار دوز واکسن اهدایی به ایران قدردانی کرد.

به گزارش ماه نیوز و به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت ، دکتر محمد حسین نیکنام مدیرکل همکاری های بین المللی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با محموله ای 150 هزار دوز وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد. واکسن اهداکننده یونانی آقای دیمیتری الکساندر کیس ، با سفیر این کشور در ایران دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار ، دکتر نیکنام با تشکر از یونان به دلیل اقدام بشردوستانه در ارسال محموله مذکور ، بر توسعه و تعمیق روابط بین دو کشور تأکید کرد.

ارتقاء همکاری بین علما و دانشگاههای ایران و یونان

مدیرکل همکاری های بین المللی وزارت بهداشت با اشاره به وضعیت واکسیناسیون سراسری در کشور ، از تلاش های دولت سیزدهم برای تسریع و تکمیل واکسیناسیون در کشور در کوتاه ترین زمان ممکن گفت.

در ادامه این جلسه ، دکتر نیکنام بر ارتقاء همکاری بین علما و دانشگاه های هر دو کشور طبق توافقاتی که در سفر وزیر بهداشت یونان از کشور ما در 3 سال گذشته انجام شده است ، تأکید کرد. با تشکر و قدردانی از این برنامه.

انتهای پیام