اجتماعی

اهدای کتاب های زیست محیطی به کتابخانه های عمومی استان قم

عسنا/قم مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به اهمیت و جایگاه کتاب و کتابخوانی در توسعه و ارتقای سطح فرهنگ محیط زیست در جامعه، تصریح کرد: به همین منظور چهار عنوان کتاب شامل دو عنوان برای بزرگسالان و دو عنوان کودک و نوجوان در کتابخانه های عمومی استان اعطا شد.

سید رضا موسوی مشکینی در اولین روز از شهریورماه گفت: حفاظت و حفاظت از محیط زیست امری رایج است که مشارکت و همکاری همه مردم و مسئولان را می طلبد.

وی بر لزوم افزایش دانش، آگاهی و شناخت افراد جامعه نسبت به موضوع محیط زیست و پیامدهای بی توجهی و عدم توجه به این مقوله خطرناک و حساس تاکید کرد و گفت: متاسفانه در چند سال اخیر اثرات و پیامدهای تخریب جبران ناپذیر طبیعت و محیط زیست را مشاهده کرده اند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به اهمیت و جایگاه کتاب و کتابخوانی در توسعه و ارتقای سطح فرهنگ محیط زیست در جامعه، تصریح کرد: به همین منظور چهار عنوان کتاب شامل دو عنوان برای بزرگسالان و دو عنوان کودک و نوجوان در کتابخانه های عمومی استان اعطا شد.

وی در پایان تاکید کرد: آموزش، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی محیط زیستی برای اقشار مختلف مردم به ویژه مخاطبان تاثیرگذار و کودکان و نوجوانان در دستور کار این مدیریت قرار دارد و امیدواریم بتوانیم در این زمینه به اهداف کوتاه و بلندمدت دست یابیم. جهت . .

پایان پیام