عمومی

اهدای ۱۰۶۴ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد گیلان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

آنلاین، عباس احرابی گیلان صبح در گفتگو با اصحاب رسانه با اشاره به اهدای 1064 سری جهیزیه به مستمندان تحت پوشش کمیته امداد گفت: یخچال، تلویزیون، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و سایر موارد ضروری. اقلام از جمله اجناس اهدایی به این فقرا است.

وی با اشاره به اینکه این اقلام از منابع محلی کمیته امداد و مشارکت نیکوکاران تامین شده است، افزود: همچنین به 75 نفر از دامادهای جدید تحت پوشش نیز 10 میلیون تومان هدیه ازدواج داده شده است.

مدیر کمیته امداد استان گیلان ادامه داد: کمیته امداد در طول سال از سالمندان و تازه دامادهای تحت پوشش این نهاد از خانواده و جمعیت حمایت می کند.

احرابی وی با اشاره به خدمات کمیته تسهیل ازدواج و تحکیم خانواده گفت: پرداخت کمک غربالگری و آزمایشات ژنتیکی، پرداخت کمک نقدی ازدواج، پرداخت وام و ودیعه مسکن با شرایط آسان برای پسران خانواده ها. تحت حمایت پس از ازدواج، برخی از این اقدامات است.

वे ، वेड करड: अचाा بگیر الحسنه خدمات زناشویی جبران خسارت و بلاواد به نوازاد به نوازاد کامک به به شمسین و بلاواد به هامار به نوزاد از دیر استوستی کیمتی آمد در آن پرد است.

مدیر کمیته امداد استان گیلان با تاکید بر اینکه ایجاد اشتغال برای زوج های جوان زیر پوشش از اولویت های کمیته امداد است، تصریح کرد: दाराय शुग्लाय नापााईत.

احرابی وی با اشاره به اینکه بیش از 1000 زوج تحت حمایت و در انتظار دریافت خدمت برای شروع زندگی خود هستند، گفت: در 6 ماهه امسال 1000 و 684 مورد خدمات ازدواج ارائه شده است.