اجتماعی

اولویت‌های مرزبانان در نوروز – ماه نیوز

فرمانده مرزبانی کشور گفت: مرزبانان در مسیر تحقق مأموریت خود از هیچ تلاشی دریغ نکرده و در مناطق مرزی کشور با جدیت در حال قدرت گرفتن هستند.

به گزارش ماه نیوز سردار احمدعلی گدرزی در لحظه بازگشت سال در جمع مرزداران و مرزنشینان در نقطه صفر مرزی خسروی با اشاره به دعای تحویل سال وی همچنین یاد و خاطره شهدا، مقام و انقلاب پرافتخار اسلامی در دوران دفاع مقدس، شهدای دوران نظم و امنیت و شهدای مظلوم مرزبانی را برشمرد.

وی افزود: الحمدلله و اقرار به عظمت و عظمت او بدون تغییر و تسلیم در برابر قضاوت و تسلیم در برابر پذیرایی بهار و در پیشگاه خداوند متعال درود بر هموطنان و همرزمانم و دوستان عزیزم سر تعظیم فرود می آورم.

فرمانده مرزبانی با حضور مرزبانان و افسران قطار و مسئولان در نقطه صفر مرزی کرمانشاه خاطرنشان کرد: یکی از اولویت های مرزبانی در کشور های نوروزی و برنامه های فرهنگی متنوع است.

گودرزی افزود: مرزبانان در مسیر تحقق شعار سال بدون هیچ تلاشی از مشارکت در فعالیت های تبلیغی خود دریغ نخواهند کرد و با جدیت در مرزهای کشور قدرت را به دست خواهند گرفت.

با اشاره به ایام نوروز، هشت سال دفاع مقدس و دوری از خانواده های رزمندگان گفت: امروز نوروز یک وظیفه در مرزهای مقدس ایران اسلامی است و غیوران به تلاش خود برای هشت سال دفاع مقدس در سراسر کشور ادامه می دهند. سال نو اسلامی در سراسر مرز ایران.

فرماندهی نیروی انتظامی در پایان سال را به غیوران و غیوران سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض می کنیم و آرزوی زندگی هموطنان در آرامش و امنیت را دارند.

انتهای پیام