حوادث

بازداشت زورگیر تک‌رو در شهرک‌غرب / سرقت خودرو با جرثقیل

رایس پلیس برایک تهران بزرگ از دستگری یک زورگیر تکرو، راننده جرثقیل سارق و … خبرداد.

همانطور که گزارش شده استگروهبان جلیل دستگیر شده طی 24 ساعت گذشته به تشریح سه مورد در این محل پرداخت و گفت: یکی از موارد مربوط به دستگیری نیرو است. رسیدگی به این پرونده در پی افزایش سرقت گوشی تلفن همراه در شهرستان غرب و سعادت آباد به صورت ویژه با موتور سیکلت، اکیپی از کلانتری به این محل اعزام و ماموران تحقیقات میدانی را در این محل آغاز کردند. این زمینه.

وی با بیان اینکه ماموران با تحقیقات و تعقیب قضایی متهم را با مشخصات و ساعات حضور متهم شناسایی کردند، گفت: در همین حال شهروندان با مشاهده این زن و سریع وارد عمل شدند و پس از دقایقی تعقیب و گریز و اجرای طرح مهار، اقدام به شناسایی متهم کردند. متهم دستگیر و به مقر اداری منتقل شد.

متهم با اشاره به کشف یک قبضه سلاح سرد از متهم گفت: متهم 18 ساله به جرم سرقت و 10 فقره زورگیری از شهروندان و سرقت گوشی تلفن همراه در تحقیقات پلیسی بستری شد. قرار داده شده است

رئیس اداره پیشگیری پلیس آگاهی تهران همچنین از سرقت یک سارق خودرو در شرق تهران خبر داد و گفت: اکیپ کلانتری عامل سرقت یک دستگاه نیسان بوده و شما در محله حکیمیه تهران هستید.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و تعقیب قضایی اداری به حضور سه سارق در این سرقت پی بردند، افزود: در تحقیقات انجام شده مخفیگاه متهم شناسایی و پس از کسب مجوز قضایی، تیم مجرب ماموران به . مخفیگاه آنها و در یک عملیات هماهنگ هر کدام را زدند سه نفر دستگیر و به مقر اداری منتقل شدند. همچنین در تحقیقات اولیه خودرویی که به تازگی سرقت شده بود نیز کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه متهمان بین 40 تا 45 سال سن دارند، گفت: این افراد در تحقیقات اولیه به جرم سرقت خودرو در محله تهرانپارس با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

سرقت وسیله نقلیه با جرثقیل

وی همچنین از دستگیری یک سارق دیگر در غرب شهرستان خبر داد و گفت: با تلاش ماموران شهرستان غرب، راننده جرثقیل که 6 دستگاه خودرو را سرقت کرده بود دستگیر شد. پس از افزایش سرقت خودرو در شهرک غرب، تیمی از ماموران کلانتری مسئولیت این حوزه را بر عهده گرفتند و تحقیقات مقدماتی را آغاز کردند.

دستگیر شده با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و تعقیب های اداری اقدام به سرقت های مخفیانه مشابه کرده اند، گفت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد سارق پس از انتخاب موضوع با استفاده از دستگاه جرثقیل خودروی مورد نظر را سرقت کرده است. تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران پلیس آگاهی روز گذشته در حین گشت زنی متهم را شناسایی و به سرعت وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر و به مقر اداری منتقل کردند.

رياس بليس فيراحة تهران بزور داد داد داد: متهم 32 ساله در تحقيقات مقدماتي به شش فقره سرقت اعتراف شد. و همچنین خریداران خودروها معرفی شدند که این فرد مجوز قانونی نیز گرفته است.

به گفته متهم دستگیر شده در این سه عملیات، پرونده های جداگانه تشکیل و برای ادامه روند رسیدگی به دادسرا ارسال شد.

پایان پیام