هنری و فرهنگی

بازگشایی سینماهای باغ کتاب بعد از ۲ سال

مدیرعامل شرکت گسترش فرهنگی شهر تهران با اشاره به تعطیلات گذشته کتاب مربوط به تعطیلات مدیریت کتاب گفت: این مجموعه به همین مذاکره کننده تحویل داده می شود که طبق مفاد قرارداد تا تیرماه منقضی می شود اما هیچ اقدامی برای حل اختلاف صورت نگرفته و خواسته های مذاکره کننده برآورده نشده است.

به گزارش ماه نیوز، محمد معیدی در بخشی ویژه بر اساس کتاب تعطیلات باغ کتاب در دوره جدید مدیریت شهری گفت: علاوه بر این در گذشته در دوره مدیریت شهری، سینماها قادر به پرداخت نبوده اند. مبلغ مورد نیاز 2 میلیارد تومان. قراردادی که ابهامات زیادی را به همراه دارد، قرارداد را با همین پیمانکار منعقد می کند و امسال قرارداد را منعقد می کند.

وی در ادامه گفت: با وجود سختی ها و ابهامات موجود در قرارداد و نحوه اجرای آن و همچنین اختلافات متعدد بین سازمان املاک، شرکت انتشارات شهرستان و شرکت توسعه، متاسفانه سینماها تعطیل هستند. مدتی است و مدیریت شهر زمان بندی می شود ظاهرا با شعار دوستی شهروندی همه ادعاهای فرهنگ دوست نادیده گرفته می شود ثمره تنبلی و سستی و بی انگیزگی مدیریت زمان برای جدید به ارث رسیده است. عصر.

مدیرعامل شرکت گسترش فرهنگی شهر تهران با اشاره به تلاش های رئیس مدیریت نوین شهری و عدم افشای ضعف های مدیریتی گذشته در راستای ایجاد آرامش در مدیریت شهری، تصریح کرد: شهردار تهران دائماً به دنبال راه‌حل برای مشکلات و معضلات گذشته است و اجرای کامل زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی از ابتدای سال با جلسات متعدد و بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مطالبات وجود داشته است. مساعد برای رفاه حال شهروندان در زمینه اصلاح، از نظر بازگشت مجموعه سینمایی و توسعه موضوع.

وی ضمن گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گسترش فضای فرهنگی شهر تهران، با اشاره به اینکه موضوع ادامه فعالیت های سینمایی به پیمانکار ابلاغ شده است، اظهار داشت: اجرای لازم جهت انجام امور مربوطه. مذاکره کننده در حال آماده سازی است.

انتهای پیام