عمومی

بخش اعظم توطئه دشمنان با بصیرت، دیانت وهوشیاری مردم خنثی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی عصر یکشنبه در دیدار با کارکنان دادگستری استان زنجان، از حضور مردم این استان در استان زنجان ابراز خرسندی کرد. استان مردم متدین و انقلابی هستند. بابصیرت و آل حضرت محمد را دوست بدار.پ) خواند و گفت: امیدواریم در این سفر بتوانیم به همکاران و رفع مشکلات مردم کمک کنیم.

وی ابراز کرد: از جمله وظایف مهم دولت برای مردم این است که زمینه رشد و آگاهی همه جانبه مردم را فراهم کند تا در همه زمینه ها رشد کنند.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه در این راستا یکی از وظایف دیگر دولت ایجاد امنیت برای مردم است، ادامه داد: از جمله وظایف مهم دولت تامین درآمد و اشتغال مردم است. که مردم بتوانند شغل و درآمد کافی داشته باشند و حیثیت و شرایط خود را بهبود بخشند.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اجه ای یادآور شد: قدرت حکومت در ایران و بسیاری از کشورها در حال ظلم و ستم است که مردم به دلیل این ظلم ها تحت فشارهای مختلف امنیتی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی قرار دارند. ایران از بسیاری از کشورها بهتر است. زیرا برخی کشورها از نظر سیاسی مستقل نیستند اسقلال فرهنگ ندارند و آبرو و حیثیتشان رعایت نمی شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه نظام برق در برخی کشورها تمام زیرساخت های آنها را از بین می برد و سرمایه های آنها را می گیرد و بر آنها حکومت می کند، تصریح کرد: ایران در این شرایط وضعیت بهتری دارد اما سیستم قربانی نیست. satla ما بودیم و هستیم.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمن ترکیبی از جنگ و اقدامات ظالمانه، تحریم ها و اعمال خشونت آمیز را ارائه کرده است، تخلف ایران را مطرح کرده است، گفت: دشمن ترکیبی از این اقدامات با روانی و روانی تصور می شود. جنگ اقتصادی، اقدامات تخریبی و جنگ تبلیغاتی، بسیار جدی، می تواند وضعیت ضد امنیتی را در کشور ایجاد کند و پس از آشوب و هرج و مرج، فشار بیشتری را در برخی از استان های مرزی ایجاد کند.

حجت‌الاسلام و المسلمین اجه‌ای افزود: دوسهم به کار آیین تعونسی روسیکد، فیکر می‌کرد با یک کرگوان که از ندی نداهای شیطان برمی‌زد، هم بروم علی‌ها آیسیم و ویرها به زیدن.

وی یادآور شد: بر اساس همین برداشت غلط، دشمن برنامه های بسیاری را تدارک دیده بود که به فضل الهی و با درایت و هوشیاری مردم و همچنین درایت رهبر فرزانه انقلاب و تمام امنیت، اطلاعات و مسئولان اداری و از همه مهمتر نگاه مردم بخش اعظم توطئه دشمن خنثی شد و بیش از آنچه می بینید برنامه ریزی کرده بودند، اما بیشتر توطئه ها شکست خورد.

وی افزود: محاسباتی که دشمنان نظام در طول 40 سال انجام دادند اشتباه بود و در اولین روزهای اغتشاشات اخیر اشتباهشان این بود که قرآن کریم و پرچم جمهوری اسلامی ایران را آتش زدند و به زبان آوردند. حرف هایی که هیچ کس معقول و منطقی نبود.