عمومی

بیش از ۴۰۰ واحدصنفی متخلف در شهرستان دیّر پلمپ و جریمه شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، احمد آخوندی بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم تجلیل از کارشناسان بهداشت محیط گفت: نظارت بر فرآیندهای بهداشتی و شکاف های اجتماعی وظیفه عمومی است و طبق مصوبات ستاد مبارزه با فساد کورو باید به طور جدی رعایت شود. . “

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گوزن گفت که این شهر به طور مداوم بر اجرای مصوبات ستاد کرونا شهرستان نظارت می کند. اجرای پروتکل های بهداشتی که آنها در جامعه بازی کردند.

وی افزود: در مدت مشابه ، 2 هزار و 632 اخطار بهداشتی به کلاس های متجاوز صادر شد و کارشناسان بهداشت محیط بر دفن 92 نفر در کرونا نظارت کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گوزن گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا ، 190 مورد نقض اصول بهداشتی و مصوبات ستاد مبارزه با تروریسم Coro و رعایت 222 اتحادیه صنفی دیگر تعطیل شده است. آنها جریمه شده و دولت نیز تحریم کرده است. تحمیل شده. “

وی خاطرنشان کرد: مأموریت و هدف ما تعطیلی و مجازات صنفی نیست ، بلکه در جایی که عملکرد صنف سلامت عمومی و سلامت مردم را به خطر بیندازد ، اقدامات قانونی و پیشگیرانه بدون غفلت انجام می شود.

کشیشان با اشاره به 10 هزار و 221 مورد کلر سانجی وی از آب مورد استفاده اهالی شهرستان گوزن گفت: 510 مورد نمونه برداری میکروبی از آب شبکه توزیع گزارش شده است.

وی به درخواست شهروندان گفت: مردم در صورت مشاهده مشکل بهداشتی می توانند با سیستم تلفن 190 تماس گرفته و گزارشات و شکایات خود را ارائه دهند.