اجتماعی

تامین نیازهای بهداشتی و درمانی مقابله با کرونا/ بیش از نیاز دارو و واکسن داریم

ماه نیوز/ گیلان فرمانده راهبردی عملیات ملی کرونا با اشاره به تلاش دولت برای تامین تجهیزات ارزان قیمت بهداشت و درمان و دارو، تصریح کرد: داریم.

سردار محمدحسین سپهر در حاشیه نشست سرپرست مدیریت استانداری گیلان، تلاش گیلانیان در دوران گسترش کرونا را رزمنده توصیف کرد و گفت: ذخیره شود.

وی با بیان اینکه استان گیلان همزمان با قم گرفتار این بیماری بود و خوشبختانه در این مدت با موفقیت با بحران مقابله کرد، افزود:

فرمانده ستاد عملیاتی کرونا با اشاره به موفقیت‌های گیلان در طراحی شهید سلیمانی، تصریح کرد: همچنین از نیروهای مسلح به ویژه ارتش و بسیج در مواجهه با تهدید ناشی از کرونا قدردانی می کنیم.

سپهر با بیان اینکه وجه مشترک بیماری عروق ویروس کرونا، سخت کوشی کارکنان بهداشتی و درمانی است، گفت: امروز به این نتیجه رسیده ایم که در شرایط خوبی برای کنترل بیماری های عروق ویروس کرونا قلب هستیم و بنابراین باید به دنبال مدیریت بیماری های عروق ویروس کرونا باشیم. فعالیت های آموزشی و اقتصادی.» فرهنگ و گردشگری و حمل و نقل و … ادامه یابد و کشور تعطیل نشود.

وی با اشاره به تلاش دولت برای تامین تجهیزات بهداشتی و درمانی گفت: اقدامات خوبی را در حوزه بهداشت و درمان شاهد هستیم که بر اهمیت مدیریت دارو که نقش مهمی در مدیریت کرونا دارد تاکید دارد.

فرمانده ستاد عملیات کشوری کرونا بر لزوم انجام مطالعات بیشتر در کشور و ضرورت استان در مواقع بحران تاکید کرد و گفت: این ویروس شوم و سایر تهدیدها غالب شد.

انتهای پیام