هنری و فرهنگی

تاکید بر حفظ هوشیاری و بیداری در مقابل دشمنان/تولید و اشتغال راه برون رفت از مشکلات کشور

عسنا/قم سردار جلالی رئیس سازمان پدافند کشور با معظم عیادت و گفتگو کرد.

به گزارش ما، آیت الله العظمی جوادی آملی در این دیدار گفت: مردم ستون دین هستند و آسایش و آسایش آنها باید سرلوحه همه باشد.

وی گفت: ایران کشوری بزرگ و دارای مردمی بزرگ و زادگاهی بزرگ است، اما باید توجه داشت که ما در میدان هستیم و دشمن پشت دیوار است و این وظیفه همه را برای رهایی از شر سیاسی و جناحی بر دوش دارد. تفاوت ها و کمک به آنها.” روی مردم متمرکز باشید.

جوادی آملی با اشاره به نام امیرالمومنین (علیه السلام) در نهج البلاغه افزود: حضرت امیر (علیه السلام) مردم مصر را به نام خود خطاب می کند که نگویید چون مالک معیار ماست، معیار است. خوب و رهبر خوب است، همین بس است، اما بدانید « مَنْ نَامَ لَمْ یُنَمْ عَنْه»ُ اگر بخوابد، دوشنم بیدار می‌کنم، شما وصفیگ هادی کے کے کے کے

وی همچنین خطاب به مسئولان امنیتی کشور با تاکید بر حفظ هوشیاری و هوشیاری در برابر دشمنان گفت: امیرالمومنین (علیه السلام) در نامه ای دیگر می فرماید: «اگر می خواهید مثل روزه و نماز بخوابید، آب مزه می دهد. اما آب بنوشید.» نیمی برد، شوب را هم در خود مزید کیند نه آنـکه بخوابید «لَا تَذُوقُوا النَّوْمَ إِلَّا غِرارا و مَضْمَضَة»، اگر خواب انسان به این اندازه باشد، به محض خطر بیدار می شود.

جوادی آملی تصریح کرد: حقیقت این است که دین ما، دین ما، نظام ما، پایگاه ما حق است و از این رو نگران نیستیم، اما مسئولان نیز باید بیدار شوند و از فساد، فساد، خیانت، طالع بینی و راهزنی جلوگیری کنند. گرفته شود تا خطری کودک را تهدید نکند وگرنه این دستگیری ادامه خواهد داشت!

وی با تاکید بر تولید و اشتغال افزود: کشور را نباید با کمک کمیته مدیریت کرد، بلکه با تولید و اشتغال باید با حفظ آبروی زندگی مردم، فقر زدوده شود تا همگان با کرامت در سفر باشند. چون پیامبر عزیز اسلام هم بین خدا و نان جدا می کند که اگر نان نبود نه روزه می گرفتیم و نه نماز می خواندیم و نه واجبات پروردگارمان را انجام می دادیم.

به روگر بازیک بازیک بازیدہ‌رسانی میلی کہے ہے، وی با تھیں بر پیشگیری در هل سلمعلی کیشور، کرداد داد: ما 1 “سلامت” و 1 “درمان” داریم; «سلامتی» کلمه صحیح، عمل صحیح و اقدامات ایمن است که جلوی بسیاری از مشکلات کودک را می گیرد و پس از آن باید فردی که مریض شده و آمپول زده است، درمان شود.

پایان پیام