عمومی

تاکید قرآن بر رعایت حق الناس – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی شامگاه مردم بیان کرد: اهمیت حقیقت مردم تا جایی که حتی شهادت در رکاب امام حسین(ع)پ) راه نجات برای کسانی نیست که آنها را زیر پا بگذارند.

بیان دین و حقیقت است مردم همچنین دامنه وسیعی دارد مخصوصاً برای کسانی که مسئولیت آن را بر عهده دارند احترام مهمترین نکته است. مردم بله، باید پرداخت شود، روی پل مستقیم مردم این سوال پیش می آید که حق با کیست مردم باید متوقف شود، آنجا متوقف می شود و نمی توانی از آن عبور کنی.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: درست است مردم غیبت و غیبت و تهمت و دل شکستن و زخم زبان و تحقیر و توهین و توبیخ و حرف زدن با کسی که باعث خجالت و خجالت در جامعه می شود بسیار است، اتفاق افتاده است، ذلت مساوی ظلم است، ظلم هم به معنای تجاوز است. حقوق دیگران

حجت الاسلام شاهری با تاکید بر امام باقر(ع)پ) بفرمایید پیامبر گرامی اسلام در معراج از خدا پرسیدند که مومن نزدیک شما جایی دارد؟ مقام و منزلت و عزت و احترام مؤمن در بندگی خدا چیست؟ اگر خداوند بگوید: همه مرا دوست دارند عاشق من از جنگی که فرا رسیده به من توهین شده است، من در اولین فرصت ممکن به معشوقم کمک می کنم، طبق این حدیث، توهین به مرد مؤمن و عاشق اهل بیت یعنی دشمنی و جنگ با خدا، پیامبر می پرسد چرا هستی؟ خداوند می فرماید: چرا با پیامبر و علی بیعت کرده ایم؟پ) و فرزندانشان جا مانده اند.

وی همچنین به این نکته اشاره کرد که در حدیثی دیگر خداوند به عزت و جلال سوگند یاد می کند که هر کاری انجام دهید از حقوق مردم نمی گذرید.

نماینده ولیفقیه در لرستان بیان کرد که رهبر جمهوری اسلامی ایران مردم و اگر کسی به اینها بی اعتنایی کند و حقوق مردم را زیر پا بگذارد، از جمله این احادیث از پیامبر گرامی اسلام و امام باقر (ع)پ) ادامه: در انتخابات در صورت عدم احراز شروط معتبر و تایید، حق مردم یعنی اگر شرط معتبری بود و تایید نشد درست بود مردم ما شیعیان امام علی (ع) استثنا نداریمپ) ما باید این راه را ادامه دهیم، پرچم ما پرچم امام علی است.پ) است.

حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه اگر دنیا یاران امام علی را ببیندپ) چیزی به نام نافرمانی از خود خدا وجود ندارد، آنها هرگز در دام زیبا بودن گرفتار نخواهند شد، اینک، هر کس صدای خود را بر زبان می آورد و ناسزا می گوید، زیرا هر که کسی را سرزنش کند یا به او ناسزا بگوید، خداوند او را خواهد انداخت. از ولایت خودش خارج می شود و او را به ملکوت شیطان تحویل می دهد؛ حاکم حکومت کرده است، پس نباید بگذاریم مؤمن لغزش کند و مؤمن را آشکار کند، هر که در دنبل باشد، خداوند لغزش را هم آشکار می کند و او را می سازد. تمسخر

وی بیان کرد: راه خروج، مقید شدن به شیاطین شیاطین در برابر شرع ظاهری، انجام واجبات، ترک محرمات، توجه به آداب عبادات، توبه از گناهان، پرداختن است. توجه به مستحبات، خدمت به مردم، کار برای مردم، و… است و شبهات لیلا القدر یک رزق معنوی و یک سفر معنوی است که خداوند به همه ما داده است. خدمت به مردم به عنوان بخشی از برنامه های اصلی و روزانه خطا ناپذیر بود و این برای ما یک فرمان است.

نماینده ولیفقیه در لرستان تاکید کرد: گروه ها مردم و جهادی ها در استان هستند که در این رابطه تلاش می کنند، وحدت ایجاد می کنند، جای تقدیر دارند، ما به شبهه ترین حالت عمل می کنیم، برای زینت دادن به رسول گرامی اسلام و ائمه اطهار تلاش می کنیم. ، بیا بریم