اجتماعی

تجلیل از دست اندرکاران کشف اموال صندوق امانات بانک ملی

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اسناد و مدارک پلیس در شناسایی و ضبط وجوه مسروقه بانک ملی، این سرقت پیچیده و حرفه ای، سابقه تاریخی است که باید سایر موارد را دنبال کرد. اسنادی در تاریخ این سرزمین و تاریخ اداری».

به گزارش ماه نیوز، سردار «حسین اشتری» در مراسم کشف هیأت همراه و کارکنان بانک ملی امانت در سالن فرماندهی اداری کوثراستاد، اظهار داشت: مدافعان حرم، حرم، نظم، امنیت، برکت و رحمت و به فرمان حضرتعالی، مقام معظم رهبری، بهترین ها را برای شما آرزومندیم.

ایشان ضمن استقبال از این مطلب که خدمت همکاران محترم، عزیزان و اصحاب رسانه که از همکاران نیروی انتظامی نیز هستند، استقبال نمودند.

فرمانده کل قوا با اشاره به موثرترین و مترقی ترین اقدامات برای کشور تصریح کرد: و به فضل خداوند متعال، رهنمودهای امام و مقام معظم رهبری و درایت و حمایت مردم از نظام و ولایت، همه توطئه های دشمنان خنثی شده و امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج است.

اشتری بر ضرورت بازنگری در تمامی رویدادهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد. امروز همه ما باید به توانمندی ها و ظرفیت های کشور افتخار کنیم و در یک کلام به پیروزی انقلاب اسلامی در گذشته، به آینده جمهوری اسلامی ایران امیدواریم.

این مقام ارشد اداری تاکید کرد: در هر صحنه، توطئه یا فتنه ای که علیه نظام اسلامی شکل می گرفت، جنگ بر ما تحمیل می شد و … هر جا مردم، مسئولان، رهبری و حضور حضور داشتند، موفق شدیم. نماد پیروزی و موفقیت، اطاعت و اطاعت از بالاترین مقام ولی فقیه است.

اشتری با اشاره به نقش قوه مجریه کشور در انقلاب اسلامی ادامه داد: مقدسه شاهد امنیت شهرها، مرزها و … هستیم و این نقش خلاقانه همچنان ادامه دارد.

وی افزود: مدیریت کشور نقش ویژه ای در مبارزه با گروهک منافقین، مارکسیست ها و منفوران از این انقلاب و نظام اسلامی داشته و همچنان این تاثیر را دارد.

فرمانده کل قوا با اشاره به نقش نیروی انتظامی و اقدامات انجام شده در راستای تامین نظم و امنیت خاطرنشان کرد: به فضل و عنایت خداوند متعال، فرماندهی کل قوا اقدامات برجسته ای در راستای تحقق این امر انجام شده است. نظم و امنیت را تضمین کند.

اشتری در بیان اینکه اسناد پلیس مایه دلگرمی و امیدواری مردم است، خاطرنشان کرد: نظرسنجی و نظرسنجی این سازمان افزایش اعتماد و سرمایه اجتماعی پلیس را بر عهده دارد.

فرمانده کل کشور با اشاره به رشد افسران نیروی انتظامی در سال های اخیر گفت:

اشتری خطاب به نیروهای پلیس گفت: شما عزیزان برای خدمت به مردم و ایفای نقش در میدان، کف زمین، در مراسم های مختلف، در شرایط و مکان های مختلف برای خدمت به مردم و ایفای نقش هستید و مردم این مبارزه و فداکاری را می بینند. شما ارزشش را دارد

این مقام ارشد اداری با اشاره به اینکه پلیس مردمی امین و امین است، گفت: مردم ما قدردان پلیس در نقاط مختلف کشور هستند و به آنها احترام می گذارند و این برای ما مهم است. کسب رضای خداوند، پیروی از مقام معظم رهبری و خدمت به مردم بالاترین اولویت است.

اشتری افزود مردم ایران اسلامی بهترین مردم و شایسته ترین مردم هستند. و شهدای زیادی را برای برقراری نظم و امنیت تقدیم می کنیم و مدعی هستیم که در عمل از وظایف خود کوتاهی نخواهیم کرد.

تقدیم 5 هزار شهید در راه امنیت

وی با بیان اینکه تقدیم قریب به 4 هزار شهید در راستای تامین نظم و امنیت مایه نگرانی است، گفت: با وجود تمام وجود در میدان و امنیت خط قرمز، نیروی انتظامی و هیچکس اجازه تضییع حقوق مردم را ندارند. مردم.

اشتری تاکید کرد: سیاست کلی و سیاست کلی پلیس در پیش گرفته است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه امروز پلیس به تجهیزات جدید، هوشمند و کارآمد مجهز شده است، گفت: ما نداریم

اشتری تاکید کرد: امروز بالاترین سرمایه نیروی انتظامی، امتیاز و اعتمادی است که مقام معظم رهبری در اداره سربازان و فرزندانشان دارند و این لطف و سخاوت را به مردم نشان داده اند. سربازان در مناطق مختلف.”

وی در ادامه با اشاره به شناسایی و ضبط یکی از وجوه مسروقه از بانک ملی در شعبه بانک ملی در کمتر از یک ساعت توسط پلیس با عنوان: بود.

عملیات سامان الحجج (ع)

سردار اشتری به عقیده خود این جریان را دنبال کرد و کارگروه تخصصی کشف سرقت تشکیل داد که رضا (ع) این کشف بزرگ در عملیات ثامن الحجج (ع) در کمتر از یک ساعت به پایان رسید. و سارق این سرقت حرفه ای دستگیر شد.

وی افزود: اگرچه سرقت ماهیت پیچیده ای داشت و سارقان نیز حرفه ای بودند، اما اقدام پلیسی نشان داد که کارگران آگاه و با تجربه ما در چند مرحله هستند و بسیار حرفه ای هستند.

اشتری تاکید کرد: هر بار که یک گروه اداری روی موضوع تمرکز می کند به موفقیت و موفقیت بزرگی دست می یابد. این سند بزرگ و کشف این سرقت حرفه ای و پیچیده در کمترین زمان باعث افتخار و افتخار برای همه کشورهاست.

عالی رتبه کشوری با اشاره به بیانات جناب فرمانده کل دیوان عالی کشور در دیدار با حاضران در کنگره شهدای کنگره گفت: اجر محبت است.

اشتری ادامه داد: برای همه ما وصیت بزرگی است که حق تعالی قدر همکاران را دانسته است و این مهم را جزئی از لطف و الطاف الهی و خون شهدایی که مظلوم به شهادت می رسند و این لطف نمی دانیم. و عنایات خداوند سپاسگزار رهبری نیروی انتظامی است و هیچ چیز برای ما بهتر از این نیست.

وی از زحمات سردار «حسین رحیمی» قدردانی می کند. فرمانده اداری تهران سردار «محمد قنبری» رئیس پلیس آگاهی فرجا و همه مزاحمان به این کشف بزرگ و تاریخی دست یافتند: سند پلیس در شناسایی و دستگیری سرقت، سابقه ای پیچیده و حرفه ای است، سابقه ای که باید به تاریخ این کشور برگردد. و سابقه اداری آن

بر اساس گزارش پلیس، اشتری با افزودن هزاران سپاس از خداوند متعال به خاطر لطف و عنایت خود افزود: در عرض 1 ساعت از طریق پلیس آگاه و مجرب، آگاهی تهران بزرگ ظرفیت و توانایی های بی نظیر خود را نمایان کرد و در بخشی از روحیه امید، جامعه را امیدوار کرد.

فرمانده کل کشور افزود: از نقش همکاران عزیز در پیگیری و جمع بندی سرقت و نقش آن در این پرونده قدردانی می کنم، ما گذشتیم اما برنامه ای برای برقراری نظم نداریم. و امنیت و آرامش را برای مردم با برنامه ریزی، جدیت، هوشمندی، هدفمندی و استفاده از فناوری ها به ارمغان آورد.

گفته می شود در این مراسم از کارکنان بانک ملی اعتماد ملی تجلیل شد.

انتهای پیام