عمومی

تجهیزات فنی هرمزگان را تقویت می‌کنیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، کمال حیدری در بازدید از هرمزگان و در بازدید از مناطق زلزله زده فین و رضوان با بازدید از مراکز درمانی گسترده در این مناطق وضعیت ساختمان و فضای فیزیکی را ارزیابی کرد. ، و همچنین ارائه خدمات به مشتریان.

وی در دیدار با پزشکان و پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت فین گفت: در صورت بروز بحران زلزله و اپیدمی بیماری عروق کرونا قلب، خدمات بهداشتی منظم باید با حساسیت گذشته انجام شود. “

دکتر دکتر با اشاره به اهمیت واکسیناسیون کرونا در کشور. حیدری گفت: پوشش واکسیناسیون کرونا در مناطق زلزله‌زده فین و رضوان رضایت‌بخش است.

وی در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت فین و رضوان با اعضای شورای اسلامی منطقه دیدار و در جریان مشکلات و درخواست های مردم این شهر قرار گرفت.

دکتر پس از بازدید از بخش های مختلف مراکز خدمات جامع صلاح فین و رضوان. هدری وضعیت آب، بیماری های ویروسی، بیماران مبتلا به فشار خون و دیابت، سلامت روان و بهداشت دهان و دندان را ارزیابی کرد.

رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، دکتر رضایی بر لزوم ارائه خدمات سلامت روان در مناطق زلزله خیز تاکید کرد و گفت: در تمامی مراکز جامع سلامت حداقل یک روانشناس وجود داشته باشد.

وی در دیدار با این پزشک در مرکز خدمات جامع سلامت فین، وضعیت ارائه خدمات به بیماران و مردم منطقه را بررسی کرد و از آنان جویا شد که چقدر از پرداخت مطالبات پزشکان در طرح سیستم پرداخت شبکه رضایت دارند. .

دکتر. محمد اسماعیل مطلق، مشاور معاون کاهش خطر و مدیریت بلایای وزارت بهداشت گفت: یکی از بهترین اقداماتی که برای کنترل و مدیریت بحران زلزله در فین و رضوان انجام شده است، برپایی چادر است. اطراف خانه هایشان.»

دکتر. مطلق افزود: وجود چادرها به صورت پراکنده و در مجاورت منازل روستاییان از ابتلا به بیماری های واگیردار جلوگیری می کند و باعث ساماندهی زودهنگام آنها می شود.

معاون وزیر بهداشت دکتر دکتر حیدری رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت. دکتر رضایی مشاور معاون معاونت بهداشت در مدیریت خطر بلایا. مطلق، دکتر. دکتر فرشیدی رئیس موسسه. دکتر دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان حسین پور معاون وزیر بهداشت و تعدادی از مسئولین حوزه بهداشت و درمان استان از مرکز تلفیقی واکسیناسیون شهدای سلامت و آزمایشگاه جامع سلامت معاونت بهداشت واقع در نمایشگاه عرضه فرآورده بازدید کردند.

دکتر در بازدید از مرکز واکسیناسیون حیدری با کارکنان شاغل در این مرکز دیدار و گفتگو کرد و از زحمات و خدمات آنان قدردانی کرد.

وی از آزمایشگاه جامع سلامت استان و رئیس این مرکز دکتر دکتر بازدید کرد. با گوکلانی مصاحبه کرد و او را در جریان کار و عملیات میدانی از ابتدای کووید تا امروز قرار داد.

دکتر. حیدری با تاکید بر ارتقای آزمایشگاه گسترده استان، تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع، یقینا تجهیز و درخواست های فنی این مرکز در دستور کار این معاونت قرار خواهد گرفت.