هنری و فرهنگی

ترویج فرهنگ شهادت از ماموریت های اصلی وزارت ارشاد/ برگزاری جشنواره خاص درباره شهید سلیمانی

ماه نیوز / کرمان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تجلیل از شهدا و ترویج فرهنگ شهادت یکی از اصلی ترین و اساسی ترین ماموریت های ما در وزارت ارشاد خواهد بود ، زیرا از فرهنگ انقلاب ، آرمان ها و مقاومت و منیت حمایت می کند. منجر به وحدت این مسیر شود.

“محمدمهدی اسماعیلی” امروز 23 شهریور با اشاره به ویدئو کنفرانس با ویژه برنامه “جلال مادر” که روز سه شنبه به مناسبت تجلیل از مساجد کارمان و خانواده شهید جهانگیر صدی ده زیاری برگزار شد ، گفت: “قبل از انقلاب اسلامی حماسه مسجد جامع را ایجاد کرد و این حماسه و بدخواهی که توسط رژیم پهلوی به تصویر کشیده شد ، محور اصلی شعارهای انقلابی بود. و مردم سراسر کشور.

وی با اشاره به حماسه های قسمت 41 سارولا در حفاظت مقدس ، افزود:

اسماعیلی به یاد شهید جهانگیر صدیقی به ده زائر گفت: شهدای ما به دستور امام (ره) امامزاده عشق هستند؛ معبد پاک شهدا سرشار از معنویت و اخلاص است و ایمان و احساسی که با حضور در گلزار شهدا در ما بوجود می آید ، باعث می شود که ما در مسیری که شهدا برای ما باز کرده اند قدم برداریم.

وزیر راهنما در ادامه گفت: ویژگی اصلی انقلاب ایثار و شهادت است و این انقلاب توسط امام بنیان گذاری شد و توسط رهبر معظم انقلاب ادامه یافت و افراد بزرگی مانند حاج قاسم سلیمانی آن را برای ما زنده نگه داشتند. به

وی با اشاره به راهی که مقام معظم رهبری مکتب حاج قاسم راه را نشان می دهند ، افزود: ما هیچ مأموریت و وظیفه ای جز اجرای آرمان های انقلاب نداریم و این آرمان ها توسط شهدا ارائه می شود. خون “و ما باید به این راه ادامه دهیم.

اسماعیلی با اشاره به تکریم خانواده شهدا گفت: این اقدامات در راستای وظیفه است وگرنه تمام وجود و رسالت ما در مسیر احیای این مسیر است و دولت و رئیس جمهور مردم مفتخر هستند که گامی رو به جلو برداشته اند. دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی. “اهداف در حال نزدیک شدن هستند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تجلیل از شهدا و ترویج فرهنگ شهادت یکی از اصلی ترین و اساسی ترین مأموریت های ما در وزارت ارشاد خواهد بود ، زیرا فرهنگ انقلاب ، آرمان ها و مقاومت و منیت را حفظ می کند. منجر به وحدت این مسیر شود.

وی با بیان اینکه هنر انقلابی این فداکاری ها را نشان می دهد ، افزود: “ما مادران و پدران شهدایی هستیم که امام راحل و اسماعیلیان آنها را در مدرسه کرانی ، جنگ ابراهیم به شهادت رساندیم و باید همه تلاش ها و امکانات را جمع آوری کنیم و از اهالی هنر و فرهنگ در این زمینه بخواهیم. این جهت. “تولید حرز می کند.

اسماعیلی گفت: برای شهید حاج قاسم سلیمانی ، ما یک کارکرد ویژه در وزارت ارشاد برپا می کنیم و جشنواره ویژه ای از حاج قاسم را ترتیب می دهیم و این موضوع باید همانطور که باید در اداره کل راهنمای استان کرما در دستور کار قرار گیرد. در خط مقدم وزارت ارشاد. و برکت برای جشنواره و همه اعمال و فعالیتهای ما وجود خواهد داشت.

انتهای پیام