اجتماعی

تصمیم یک باغ‌وحش برای فروش ۱۲ قلاده شیر در پاکستان

مسئولان پارک حیات وحش پاکستان تصمیم گرفته اند 12 شیر را به کلکسیونرهای خصوصی بفروشند.

بر اساس گزارش ما، باغ وحشی در پاکستان هفته آینده 12 شیر را به کلکسیونرهای خصوصی به حراج می گذارد تا علاوه بر درآمدزایی برای پوشش هزینه ها، فضای بیشتری برای حیوانات دیگر فراهم کند.

به گزارش بی بی سی، مسئولان این باغ می گویند تعداد گربه های بزرگ آنجا به قدری زیاد است که برای دسترسی به فضای باز باید شیرها و ببرها را به نوبت بیرون آورد. این باغ در حال حاضر 29 شیر، شش ببر و دو جگوار را در خود جای داده است.

حامیان محیط زیست علیه شیرها هستند. این در حالی است که گروه حامیان حیات وحش اعلام کردند که این حیوانات باید به باغ وحش های دیگر منتقل شوند یا شیرهای ماده عقیم شوند و یا قرص های ضد بارداری به آنها داده شود.

یورونیوز نیز در این گزارش درباره این تصمیم نوشت: «نگهداری شیر، ببر و سایر حیوانات وحشی عجیب و غریب به عنوان حیوانات اهلی در پاکستان امری غیرعادی نیست، زیرا افراد ثروتمند سعی در نشان دادن وضعیت مالی خود دارند. صاحبان ثروتمند تصاویر و کلیپ های ویدئویی از این حیوانات را در شبکه های اجتماعی پخش کردند. »

مسئولان باغ وحش قیمت پایه هر بسته شیر را 150 هزار روپیه پاکستانی معادل حدود 700 دلار آمریکا تعیین کرده اند، اما امیدوارند هر کدام از این حیوانات حدود دو میلیون روپیه معادل حدودا به فروش برسند. 9000 دلار آمریکا. اما بر اساس اعلام مدیران باغ، همه نمی توانند در این مزایده شرکت کنند و خریداران باید ثابت کنند که پناهگاه، امکانات و ابزار لازم برای نگهداری از این حیوانات را دارند. அந்து வியு பியு ப்ப்பு க்கு ராய் மாப

پایان پیام