اقتصادی

تلاش برای حل مشکلات زیرساختی طرح‌های مسکن در خوزستان

ماه نیوز/خوزستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به تلاش برای حل مشکلات زیرساختی طرح‌های مسکن در خوزستان، گفت: یکی از چالش‌های چنین پروژه‌هایی مباحث زیربنایی است که با پیگیری‌ انجام‌شده به زودی ۱۱ پروژه با اعتبار ۱۶۰ میلیارد تومان در بحث زیرساخت پروژه‌های مسکن ملی وارد مرحله اجرایی خواهند شد.

محمد خانچی در گفت و گو با ماه نیوز، با اشاره به پروژه‌های نهضت مسکن ملی در خوزستان اظهار کرد: همراهی مردم در انجام پروژه‌های نهضت ملی مسکن می‌تواند بسیار موثر باشد و انجام کارها را تسریع کند.

به زودی ۱۱ پروژه زیرساختی مسکن وارد فاز اجرایی می شوند

وی با اشاره به تلاش برای حل مشکلات زیرساختی طرح‌های مسکن در خوزستان، افزود: یکی از چالش‌های چنین پروژه‌هایی مباحث زیربنایی است که خوشبختانه با پیگیری‌های خوبی که در حال انجام است به زودی ۱۱ پروژه با اعتبار ۱۶۰ میلیارد تومان در بحث زیرساخت پروژه‌های مسکن ملی وارد مرحله اجرایی خواهند شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: توجه به حوزه مسکن می‌تواند مشکلات استان در بحث اشتغال را نیز مرتفع کند. مسکن ظرفیت بسیار خوبی است که اگر به رونق آن توجه شود قطعا مسائل زیادی در دیگر حوزه‌ها حل خواهد کرد.

خانچی عنوان کرد: با تعامل و همگرایی همه دستگاه‌های خدمات‌رسان استان، شاهد شتاب در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در خوزستان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه عزم جدی دولت در رفع مشکلات و موانع ساخت مسکن است، خاطرنشان کرد: طرح نهضت ملی مسکن در استان فعال است و تمام مشکلات پیش روی این طرح را رصد کرده‌ایم و با تمام توان به دنبال تحقق اهداف این طرح هستیم.

به گزارش ماه نیوز، براساس اعلام مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان برای ۶۰ هزار واحد مسکونی در خوزستان زمین در حال تامین است و تا پایان امسال تعداد زمین‌های تامین شده به ۷۰ هزار واحد مسکونی خواهد رسید.

انتهای پیام