اجتماعی

تلاش شهرداری برای ایجاد نشاط در جامعه و افزایش کیفیت زندگی پایتخت نشینان

معاون هماهنگی و امور شهر تهران با تاکید بر اینکه استقبال از بهار یکی از دلایل افزایش خدمات در شهر است، گفت:

به گزارش ماه نیوز، پنجمین جلسه شوراهای شهر با محوریت امور اجتماعی و فرهنگی با حضور حسین نظری معاون هماهنگی و امور شهرداری تهران، امین توکلی زاده معاون امور شهری و فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد. امور منطقه ای و امور اجتماعی و فرهنگی شهر تهران در برج میلاد برگزار شد.

حسین نظری با اشاره به برگزاری نشست همشهریان دلسوز منطقه با هدف تسهیل در امور شهرستان گفت: استقبال از بهار یکی از دلایلی است که ما خدمات خود را در شهر افزایش می دهیم و به جامعه رونق می دهیم تا مردم عمر بیشتری داشته باشند.

وی بر لزوم تمرکز بر ارتقای خدمات اجتماعی و فرهنگی و نیز کمک رسانی در حوزه خدمات عمرانی و فرهنگی تاکید کرد.

معاون هماهنگی و امور مناطق ضمن تشکر از خدمات ارائه شده توسط شهروندان این منطقه، برنامه رسیدگی به شهر و ایام الله دهه مبارک فجر را مد نظر قرار داد و اکثر خدمات رسان از خود استفاده می کنند. -کمک به شهروندان

در این دیدار امین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در این مدت در خدمت رسانی به مردم موفق بوده ایم و نباید در خدمت رسانی کوتاهی کنیم. افرادی که این راه را با عزت و احترام در پیش گرفته‌اند، شایسته هر خدمتی و آنچه می‌توانیم خالصانه به آنها ارائه دهیم، هستند.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: وظایف فردی شهر در اولویت است اما در شاخص های کمیته ارزیابی یکی از موضوعات مورد توجه آقای زاکانی شهردار تهران فرهنگی است. چشم انداز. همه شهرداران و مدیران حوزه رای می دهند و رای می دهند. در عین حال آقای زاکانی معتقد است وظیفه ما در عرصه فرهنگ و جامعه نسبت به سایر حوزه ها خطیرتر است.

وی گفت: در بستر اجتماعی و فرهنگی به دنبال هویت و سبک زندگی هستیم و بدون هماهنگی و بدون کمک شهروندان منطقه نمی توانیم به این مهم پی ببریم.

معاون اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با بیان اینکه اگر همدلی و گفتمان ایجاد نشود، زنجیره ای شکل نمی گیرد و مشکلاتی به وجود می آید، افزود: آن را درست می فهمیم و اجرا می کنیم.

وی با اشاره به تدوین سند «تحول فرهنگی شهر اجتماعی تهران» گفت: در حال بررسی این سند هستیم. ساختار ما در شهر تهران است. چون رهبر معظم انقلاب تاکید دارند کشور به سمت وظایف بزرگی پیش می رود.

بر اساس این گزارش معاونت کل هماهنگی و امور هماهنگی حوزه های شهری تهران در این دیدار مهدی صادقی کجانی مدیرکل دفتر مطالعات اجتماعی و مطالعات فرهنگی شهر تهران سند شادکامی و سبک زندگی را ارائه کرد. در کشور و از سوی دیگر الگوریتم ها به عنوان قبیله های شهرهای کشور شناخته می شوند.

انتهای پیام