هنری و فرهنگی

تورج اصلانی با فیلم جدیدش متقاضی فیلم فجر

توجراج اصلانی با فیلم جدید خود متقاضی فجر است

فیلم اخیراً “بی زمین” به کارگردانی تورج اصلا و با بازی بازیگران ترک ، سوری ، عراقی و کرد ؛ وی برای شرکت در سی و نهمین جشنواره فیلم فاذر اقدام کرد.

به گزارش ماه نیوز ، فیلم “بدون زمین” (بدون زمین) به تهیه کنندگی و کارگردانی تورج اصلانی و تهیه کنندگی مشترک ایران ، عراق و سوریه ؛ بعد
پس از پایان فیلمبرداری در شهرهای سلیمانیه و حلبچه در اقلیم کردستان عراق ، آخرین مراحل فنی در استودیوی تهران سپری شده و اخیراً آماده اکران است ، تورج اصلانی تهیه کننده و کارگردان فیلم در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر حضور یافت. کردی
سومین فیلم بلند تورج اصلانی در فیلم “بی زمین” ترکیبی از بازیگران ترکیه ، سوریه ، عراق و اقلیم کردستان به چهار زبان کردی ، ترکی ، عربی و فارسی است.
پس از “Gold Gold Career” Gold Runner و “Gingo” (روایت تعلیق شده) Ginkgo ، “Landless” سومین فیلم بلند سینمایی تورج اصلانی کارگردان سینمای ایران است.
تورج اصلانی با فیلم “حامل طلا” در بخش اصلی رقابت “جریان جدید” در بیست و سومین جشنواره بین المللی فیلم بوسان
بوسان در کره جنوبی بود و نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی برای فیلم های اول و دوم رویداد فیلم شد و برای کارگردانی این فیلم ، جایزه استعداد جدید در بخش رقابتی مسابقه سینمای جهان در هفتمین هفتمین جشنواره بین المللی فیلم دهوک اهدا شد. همچنین برنده جایزه بهترین فیلمنامه Chhatrapati Shivaji در هند در بخش رقابت بین المللی دهوک و جشنواره بین المللی فیلم در کردستان عراق شد.

انتهای پیام