اجتماعی

توسعه اقتصادی بدون رشد صنعت حمل و نقل امکان پذیر نیست

مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: توسعه اقتصادی هیچ کشوری بدون توسعه صنعت حمل و نقل آن امکان پذیر نیست. رشد اقتصادی کشورها ارتباط مستقیمی با صنعت حمل و نقل دارد.

به گزارش ماه نیوز، مهدی اسماعیل بیگی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ شانزدهمین دوره معاونت حمل و نقل و ترافیک 16 در محل پارک آموزش ترافیک شهرداری برگزار شد.

سید مرتضی روحانی شهردار منطقه 16 در این مراسم گفت: دو سال پیش که کرونا در تهران شیوع پیدا کرد، کارکنان شهرداری از راه دور کار کردند و همه پروتکل ها را رعایت کردند، اما فداکاری رانندگان تاکسی و اتوبوس. فداکاری رانندگان را در سال 1983 تشویق کرد.”

مهدی گلشنی مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تبریک روز ملی حمل و نقل عمومی به همه هنرمندان این صنعت گفت: توسعه اقتصادی هیچ کشوری بدون توسعه امکان پذیر نیست. صنعت حمل و نقل.” . رشد اقتصادی کشورها ارتباط مستقیمی با صنعت حمل و نقل دارد.

مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق با بیان اینکه رانندگان تاکسی و اتوبوس خدماتی مستقیم به شهروندان تهرانی هستند، گفت:

گلشنی با یادآوری رانندگانی که بر اثر بیماری قلبی جان خود را از دست دادند، گفت: ثواب هایی که این رانندگان برای خدمت به خلق خدا در این راه دریافت کردند، کالای آخرت آنهاست.

وی افزود: پلیس مقیم نقش موثری در مدیریت ترافیک شهر دارد و بدون حضور آنها مدیریت ترافیک در سطح شهر امکان پذیر نیست.

سردار فتح الله حیدری با اشاره به فرمان تاریخی حضرت امام (ره) مبنی بر کمک به رانندگان کامیون و اتوبوس در سال 1362 گفت: اولین رئیس پلیس راهور ناجا هستم که پلیس راهنمایی و رانندگی هم داشتم و به نمایندگی از آن حضور دارم. پلیس راهنمایی و رانندگی که در طول مسیر خدمتگزاران صادقی بودند.

وی ادامه داد: فداکاری های زیادی در صنعت حمل و نقل انجام شده و همه این تلاش ها و فداکاری ها قابل وصف نیست. در طول سالیان متمادی شاهد زحمات مردم در صنعت حمل و نقل بوده ایم.

سردار حیدری با بیان اینکه در سال 62 کامیون داران با ایثار به فرمان امام (ره) عمل کردند، افزود: هر جا تصویر و فیلم ایثارگری در زمان جنگ باشد، اتوبوسرانی را می بینیم.

محمدعلی کریم پور معاون حمل و نقل و حمل و نقل منطقه 16 تهران نیز در مراسم گرامیداشت روز ملی حمل و نقل گفت: این مراسم به دستور شهردار تهران برگزار شد. هفته گذشته جلسه ای برگزار شد تا هماهنگی های لازم برای بزرگداشت روز ملی حمل و نقل در این زمینه انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان، کریم پور ادامه داد: در نهایت مقرر شد تعدادی از رانندگان تاکسی، اتوبوسرانی، سرویس خودرو و دوچرخه سواران به همراه خانواده خود در این مراسم حضور داشته باشند و از زحمات چندین ساله آنان تشکر و قدردانی شود. متغیر. در این مراسم 60 نفر از رانندگان تاکسی، اتوبوس، خودروهای خدماتی و خانواده هایشان حضور داشتند و در پایان از رانندگان برتر منطقه 16 و همچنین خانواده های رانندگان فوت شده بر اثر بیماری قلبی تشکر و قدردانی شد.

انتهای پیام/