عمومی

توقف «خمام» در بن بست اداری/ فرصت ۳ ماهه استاندار تمام شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین ، گروه آستانه – بهرام قربان پور: نزدیک به دو سال از تاسیس فرماندهی.خمام«شهری که ظرفیت‌های ارزشمندی در عرصه‌های مختلف دارد و در قلب گیلان نیز می‌درخشد و هویت سیاسی و اصالت خود را بخشیده است، اما نیازمند گسترش و توسعه بخشی از ساختارهای جدید اداری و اجرایی شهری خود است و آماده است. ارائه شده است.

موسسات دهن کاجی استاندارد شده اند

وجود جنگل‌ها، کوه‌ها، سواحل، برکه‌ها و دریاچه‌ها و ظرفیت‌های کشاورزی، فرهنگی و گردشگری فراوانی در این شهرستان دارد. خمام زمان مهم است و گسترش ساختارهای اداری و اداری در این شهر برقرار است.

سال گذشته اسدالله عباسی دستیار گیلان برای یک روز به این شهر تازه تاسیس سفر کرد. خمام وی بر اهمیت استقرار نمایندگی ها در شهرستان تاکید کرد و به آژانس ها و آژانس ها مهلتی سه ماهه داد تا آژانس ها و نمایندگی های خود را دور هم جمع کنند. خمام مشخص شود که این مهلت توسط برخی از ادارات مطابق با قوانین بالاترین قوه مجریه رعایت خواهد شد.

توقف «خمام» در سطح اداری

رشد خمام تأسیس مؤسسات

اسفندیار جوشن خمام تنها راه اداره این شهر داشتن اداره است نه نیروی انسانی. خمام در دسترس نیست.

مطیع خمام وی با انتقاد از بی ثباتی برخی ادارات در شهرستان، تصریح کرد: اضطراری تأسیس مؤسساتی که هنوز بخشی از مؤسسات در شهر است خمام ما نداریم

جوشن بی ثباتی نهادها در شهرستان را دلیل نارضایتی مردم عنوان کرد و گفت: عدم رضایت مردم و همچنین عدم تسهیل امور موجب تسهیل در امور کشور و نظام نشد و این ساختار باید باشد. با ایجاد نهادها اصلاح شد».

او با این جمله بزرگ شد خمام وی افزود: مردم شایسته نیستند. خمام برای تکمیل کار باید دو روز و شش ماه کار کنند و به مرکز استان بروند.

کمتر، بیشتر است خمام

مطیع خمام با اشاره به پیگیری ها و مکاتبات انجام شده در این شهرستان به ویژه راه اندازی و فعالیت نهادها در این شهرستان، حداقل برخی از نهادها گلایه کردند و گفتند: برخی نهادها حتی به خود زحمت پاسخگویی به تمکین نامه را ندادند.

جوشن با بیان اینکه ارائه خدمات صادقانه به مردم باید در اولویت کاری مسئولان باشد، افزود: مندی مردم ادارات را از مرکز استان به شهرستان بیاورند و مسیر خدمات رسانی را کوتاه کنند.

ایجاد موسسات در شهر خمام وظایف خود را بدانید و اضافه کنید: شهرستان خمام دارایی ها و ظرفیت های با ارزش برای ایجاد با نهادهای مستقر مهم است.

خمام مرکز برنز و ایستگاه پایه

مطیع خمام وی شهرک را مرکز برنز معرفی کرد و گفت: برنز خمام شهرت جهانی دارد خمام، دانه های خشک شده و لشت نشاء در دوره کشت برنج گامی تاریخی است و باید در این زمینه پرداخت.

فوران از نصب؛آلمان برنج در یکی از مزارع خمام وی افزود: باید صدا و آوازه برنز تاریخی شنیده شود خمام ما در حال احیای این هستیم و برای تحقق این امر نیازمند کمک رسانه ها و خبرنگاران هستیم.

او بدون تردید این بیانیه را بیان کرد خمام اضافه شد، افزود: معتمدین ادارات اصلی خمام هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

توقف «خمام» در سطح اداری

کمربند دو دهه بلتکلیف خمام

مطیع خمام نقد کمربند و میدان دو دهه ای ولی عصرعج(این شهر، توصیف: کمبود کمربند زمینی و میدان ولی عصر)عج) خمام کلاف گیج شده است که حتی به وزارتخانه کشیده شد اما سالم آزاد شد.

جوشن توضیح می دهد که ایجاد نهادها گامی رو به جلو در پیشرفت پروژه ها است ممکن است بخش، وی افزود: به گفته آقای استاندار خمام لازم به ذکر است تحقق این دستور مستلزم مساعدت، همکاری و همدلی نهادهای این شهرستان است.

او آن را بخشی از نهادها توصیف کرد خمام جایگاه دارند اما مستقر نیستند، افزود: برخی از ادارات محل خود را به بخش خصوصی اجاره داده اند و از حضور آنها در شهر جلوگیری می کنند.

ما مراحل اداری اضافی را نمی پذیریم

مطیع خمام میهمانی که خود را ببخشد، از ساخت ساختمان جدید برای آینده دولت خبر می دهد: دولت مانعی برای اداره دولتی نیست و هدف خدمت صادقانه به مردم است و این مهم باید در مدیریت میانی و پایینی مورد توجه قرار گیرد. خطوط

جوشن به جمعیت 5000 نفری اشاره کرد خمامفقدان سازمان های راهنمایی سکوت، جهاد، بنیاد شهید، منابع طبیعی، محیط زیست و آب چالش بزرگ را به چالش کشیدند: جمعیت 8000 خمام انتظار برای ایجاد مؤسسات و حضور مسئولان مربوطه برای اداره امور خود، برای درخواست کار اداری در مرکز استان ضروری نیست.

او به دو بخش مرکزی اشاره کرد چوکام در شهر خمام کمبود نیروی انسانی و کمبود نمودارهای اداری آزاردهنده است و می افزاید: ذی نفعان خمام فقط خود گذشت و گذشت و دنیایی از امور اداری و اجرایی وجود دارد.

توقف «خمام» در سطح اداری

جهادی که فقط تابلو را می لرزاند

مطیع خمام با اشاره به ظرفیت این شهرستان، ایجاد و راه اندازی سازمان کشاورزی در جهاد ضروری است. خمام وی تاکید کرد و گفت: از جهاد کشاورزی خمام تنها تابلویی شیک و زیبا از مردم وجود دارد و خبری از اقدامات و فعالیت های این سازمان نیست.

جوشن به ارزش های طبیعی و خدادادی در جهان اشاره دارد خمامتوضیح: وجود سواحل، برکه ها، جنگل ها و دیگر منابع ارزشمند در خمام، آن را از بقیه شهرها متمایز کرده است.

همچنین خشک کردن حوضچه ها و تملک زمین از تجار و ذینفعان توصیه می شود حفظ و احیای حوضچه ها. خمام باید متولی ایجاد شود و دستگاه وصل شود.

خمام فقط نام «شهرستان» ذکر شده است

آخماموی گفت: در ماه تاریخ، این ماه و این مهم که داستان تحول سیاسی این منطقه است، امیدها و آرزوها را بر می انگیزد. خمام انجام داد. برای تبدیل شدن به یک شهر خمام هرچند جای کار زیاد است، اما نبود ارگان ها و مسئولان اداری در شهر تغییری برای مردم و توسعه شهر ایجاد نمی کند. خمام فقط نام «شهرستان» ذکر شده است.

تکامل سیاسی خمام باید آژانس ها و خدمات تاسیس شود ارتباط دهنده همراه شهر، به خمام در مورد گسترش و توسعه، وقفه در سمت اداری و اجرایی وجود دارد.

اگر اطاعت کنید خمام وی گفت: با توجه به اقدامات دولت تنها 7 درصد موسسات در این شهرستان تاسیس شده و مابقی مشکلات هنوز مشخص نیست. خمام برای رسیدگی به مسائل اداری، وضعیت فعلی باید مسیریابی شود خمام آنها متر را می شناسند.