اجتماعی

تولید دو داروی جدید برای نخستین بار در شرکت داروسازی سها هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر از تولید و تولید دو داروی جدید در شرکت داروسازی سها خبر داد.

به گزارش ماه نیوز؛ دکتر دکتر با توجه به روند تولید دارو در جمعیت هلال احمر. کریم همتی گفت: شرکت داروسازی سها در راستای تحقیق و توسعه صنعت داروسازی برای تولید فرآورده های جدید مسکن و ضد دیابت و همچنین تعدادی فرآورده های گیاهی در فهرست محصولات تحقیقاتی گام های قابل توجهی برداشته است. سها اضافه شد.

وی افزود: بدیهی است که تولید محصولات جدید زمان بر است که عمدتا به دلیل پایداری فرآیند و بهینه سازی فرمولاسیون، تهیه مواد اولیه از منابع تایید شده برای تولید محدوده صنعتی و فرآیند نسبتا طولانی اخذ مجوز از مواد غذایی و دارویی است. مدیریت.” با این حال امیدواریم این داروها به زودی وارد بازار شوند.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: امروز ابتدا شربت بره موم با ترکیبی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی در شرکت داروسازی سها ساخته شد و مدارک لازم برای تایید نهایی به سازمان غذا و دارو ارسال شده است. با مجوز تولید انبوه به زودی آغاز خواهد شد.

همتی ادامه داد: این محصول در بطری های 120 میلی لیتری با ترازو 10 میلی لیتری تهیه می شود. ترکیب این محصول از عصاره طبیعی عسل و برخی گیاهان دارویی مناسب برای کودکان و بزرگسالان تهیه شده است. این محصول علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا با منشا طبیعی، ضد التهاب و ضد حساسیت نیز می باشد و به همین دلیل به عنوان مکمل در کووید 19 استفاده می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ او اضافه کرد: Roxville یکی دیگر از محصولات ساخت شرکت داروسازی ساها است. این داروی ضد درد و ضدالتهاب جدید و بسیار قوی برای اولین بار در ایران توسط شرکت داروسازی سها ساخته و عرضه شده است. این دارو 10 برابر مسکن های مشابه و خانوادگی اثر ضد درد دارد که در بیماران بستری بدون خطر وابستگی با 2 روش مختلف مسکن با روش درمان 7 روزه قابل تجویز است.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: از دیگر کاربردها و فواید بالینی این دارو، مشخص کردن مسیرهای مختلف درد و اثرات متعدد برای اصلاح نحوه عمل است. اثر ضد درد بهتری بر درد بعد از عمل و همچنین درد همراه با التهاب نیز با استفاده از این دارو قابل پوشش است.

انتهای پیام/