عمومی

تکریم ارباب رجوع در اولویت ادارات شهرستان گناوه باشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، محمدتقی صفر یکشنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان بیان شد: رعایت انضباط و انضباط در ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان به شدت رعایت می شود و کلیه مسئولین موظف به برقراری انضباط در خود هستند. کار

فرمانده می افزاید: هیچ یک از مسئولان مدیریت شهری نباید بدون مجوز از شهر خارج شوند و باید هماهنگی لازم انجام شود و در صورت عدم حضور مسئولین مدیریت شهری در جلسات نیز بدون تعیین جانشین. بدون رعایت

وی گفت: محیط موسسات و اتاق ها باید پاکسازی و ساماندهی شود و سیمای مبارک امام (ره) در محیط موسسات نصب شود.

فرمانده معظم کل قوا با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در نهادهای شهرستان تصریح کرد: اکثر وظیفه این است که بر اساس قوانین و بدون قصد خدمت به مردم زمان و زمان کار کند.

رئیس شورای اداری شورای شهر یادآور شد: اگر به مردم وعده داده شود، حق و مخلص هستند و امروز و فردا با مردم برخورد نمی کنند و هر دستگاهی طبق قانون به وظایف خود عمل می کند.

اشاره شد که دستگاه ها در صدد رفع مشکلات مردم هستند و به دستگاه های دیگر مراجعه نمی کنند و از آنها تبعیت نمی کنند، عنوانی قابل قبول نبود.

توجه به نماز و بیت المال لازم است

وی ادامه داد: پس از اقامه نماز جماعت، اولویت های تمامی وظایف در نظر گرفته شده و ازاموال ارتباط با خانه وجود دارد دارایی، مالیه، سرمایه گذاری مناسب است به بخش ها رسیدگی شود.

فرمانده معظم کل قوا با یادآوری گناه خاطرنشان کردند: به نیروهای تحت امر و سرنوشت ساز توجه کنید، بدون تبعیض برای نیروهای تحت امر، نظم و تشویق به موقع باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه تشکیلات گزارش اقدامات باید بر اساس دستورالعمل های ادارات شهرستان ایجاد شود و گزارش ها و اقدامات ثبت و به اطلاع مردم برسد گفت:

رئیس شورای اداری شهر گینه گفت: جذب بودجه و استفاده صحیح از بودجه، حضور در میدان در پیگیری پروژه ها و مسائل با برنامه است. ریختن به درستی انجام شده است.

رئیس شورای اداری شهرستان در ادامه گناه: هرگونه حق استفاده از اموال شخصی دارایی، مالیه، سرمایه گذاری در مدیریت نیستند و باید از این امکانات به درستی استفاده شود.

احترام به ارباب شهر باید در اولویت باشد

به آینده شهرستان نگاه کنید

فرمانده معظم کل قوا گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی باید در اولویت نهادها و دستگاه ها و نهادهای شهرستان باشد و در صورت عدم تزریق واکسن توسط کارکنان دستگاه ها باید رسیدگی شود و نهاد مسئول باید رعایت شود. پاسخگو بود.”

وی با اشاره به اینکه آینده گناه از نظر مسئولان ده ساله است افزود. ملی ایجاد زیرساخت موبایل با تمرکز بر برنامه های واردات و صادرات معرفی شده و باید ادامه یابد. ریختن شود.

رئیس شورای شهر گینه بیسائو با اشاره به تشکیل سپاه به فرمان امام خمینی (ره) گفت: امروز روز عزت، قدرت، صلابت، شجاعت و شکوه انقلاب اسلامی است.

فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اینکه سپاه در دورانی که انقلاب اسلامی در بدترین شرایط ممکن بود تشکیل شد، خاطرنشان کرد:

قدس مهمترین مسئله جهان اسلام است

وی به روز قدس در آستانه اشاره کرد و گفت: امروز قدس واقعی است اکثر مسئله جهان اسلام است و مسلمانان هرگز اجازه نمی دهند قدس شریف فراموش شود.

فرمان گناه با اشاره به اینکه امروز بر تمام جنایات و بدبختی های بشریت در منطقه آمریکا و رژیم صهیونیستی افزوده شده است. یوگا صهیونیست ها مظلوم و غارت شده اند و از هیچ جنایتی دست بر نمی دارند، اما مردم فلسطین به مقاومت و ایستادگی در سطح خود در برابر اشغالگران ادامه می دهند.

وی گفت: امسال با گسترش این بلا، مردم مؤمن و مردم خداترس شهرستان در کنار سایر مسلمانان و ملت ایران خواستار حضور در این مسیر هستند و از خود متنفر و محکوم می شوند. رئیس رژیم صهیونیستی و آمریکا و حمایت از مردم مظلوم فلسطین».

وی با بیان اینکه در روز جهانی قدس مسئولین این اداره در نماز جمعه و در مسیر قدس در کنار مردم شهرستان حضور یافتند، گفت: با حضور مردم در مسیر قدس، در روز قدس حضور داشتند.