عمومی

تکریم علمای دینی کردستان از تأکیدات رهبر معظم انقلاب است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی روز جمعه نیز به بازدید از میدان ادامه داد معلمان جاده های منطقه اورامان به سمت شهر مرزی سروآباد رفت.

با حضور اهالی روستا شروع کرد.سلین»در 5 کیلومتری سر آباد همراه با دیدن و پیگیری مشکلات مردم معلم امام جماعت سید ثابت اتابک با حضور در این روستا از زحمات و مجاهدت های عالمان دینی تقدیر کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان سپس به روستاژیوار«برو برو معلم احمد یحیی زاده امام جماعت قیام کرد و این روستا را محکوم کرد.

وی در روستای «درکی» نیز حضور داشت. معلمان امین صفایی و محمد عبدی امام جماعت و عالم دینی از این روستا دیدن کردند و از آن تجلیل کردند.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی وی در این بازدیدها در قالب چهره با مردم این روستاها دیدار و پیگیر مشکلات اهالی روستا شد.

احترام به علمای کردستان تاکید رهبر معظم انقلاب است

وی تجلیل از علما را یکی از رسالت های رهبر معظم انقلاب برشمرد و گفت: معلمانمشکلات و گلایه های عنان و مردم روستا نیز بررسی و پیگیری شد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ذکر شد: معلمان در طول تاریخ، دفاع برتر راه حق، دین خدا، عدالت و نظم بوده است و در این راه انقلاب کرده و اولویت خود را ارج نهاده اند.

در این بازدید مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور و فرمانده سپاه ناحیه سر آباد حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی آنها مرا همراهی می کنند.