هنری و فرهنگی

تکمیل باغ‌موزه دفاع مقدس لرستان اولویت اصلی ماست

ماه نیوز / لرستان مدیرکل جدید بنیاد حفظ و نشر ارزشهای مقدس دفاع مقدس گفت: “برای تکمیل پروژه باغ موزه حفاظت مقدس در استان ، اولویت اصلی بنیاد باید حفظ و اشاعه ارزشهای حفاظت مقدس باشد.”

محسن رشیدی در مراسم افتخار و معرفی مدیرکل بنیاد دفاع و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان که با حضور جانشین بنیاد در کشور برگزار شد گفت:

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در کل سخنان خود از کلمه دفاع مقدس استفاده کرده اند ، افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب برای انجام اقدامات محکم باید دقیقاً گذشته و دفاع مقدس را بدانیم.

رشیدی با تأکید بر اینکه قدردانی لازم از جانبازان ایثار و شهادت هنوز صورت نگرفته است ، توضیح داد: آموزه های جنگ واگذار نشده است ، در حالی که باید حقایق دفاع مقدس کشف شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار باقیمانده و انتشار ارزشهای دفاع مقدس لرستان ، خاطرنشان می کند که در ضبط خاطرات دفاع مقدس ، از خانواده های شهدا باید پرسیده شود که چه چیزی باعث انگیزه آنها برای موافقت مردانشان برای شرکت در جهاد برای خدا می شود. در زمینه دفاع نوشته شده است ، که از فهرست منویات مقام معظم رهبری فاصله دارد ، در حالی که لرستان در پشتیبانی از جنگ مؤثر بوده و اغلب بمباران شده است.

وی گفت: تکمیل پروژه باغ موزه دفاع مقدس مقدس لرستان باید اولویت اصلی بنیاد برای حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس لرستان باشد ، در حالی که ما در زمینه دفاع مقدس به مطالبی احتیاج داریم.

انتهای پیام