عمومی

تیمی که از منتقدانش قوی‌تر است

تیمی که شاید راحت ترین تیم تاریخ فوتبال ایران برای صعود به جام جهانی باشد، شاید سرکوب ترین تیم باشد. تیمی که به نظر می رسد باید از طریق بازی توانایی ها و توانایی های خود را به همه ثابت کند و به این نتیجه رسیده است که کارشناسان تلویزیونی اش از بازی با سوریه به عنوان یک بازی تدارکاتی استفاده می کنند!

به گزارش ماه نیوز، تمرین سه او نوشت: برد مقابل سوریه در کنار عملکرد ضعیف بازیکنان تیم ملی، رسیدن به جام جهانی 2022 را آسان کرد. در یک روز خوب برای دانش آموزان اسکوچیچ سه گله برنده شوید. شاید بارزترین تفاوت و بهبود عملکرد شاگردان اسکوکیچ در بازی با سوریه نسبت به بازی های قبلی، سرعت در انتقال توپ از دفاع به حمله و به طور کلی افزایش سرعت بازی بود. تیمی بهتر از همیشه با بازی شناور؛ مثل هندبال بازی کردن! همه به سرعت حرکت می کردند و سریع برمی گشتند.

1. گل اول ایران را باید حاصل این اتفاق خوب در ساختار بازی ایران نسبت به بازی های قبل دانست. از امیری و امیری از پاس هنری کنعان با پاس دقیق سردار روی بند کفش سردار دفاع کنید و از هنر سردار در کنترل و پیشبرد توپ و زدن ضربه نهایی در بهترین زمان و قبل از قطع شدن توپ توسط مدافع دفاع کنید.

2. بازی با پاهای امیر عابدزاده در سطح بسیار بالایی قرار دارد. عابدزاده بارها و بارها با انتخاب درست توپ بلند را به مقصد رساند. در فوتبال امروزی بازی با پا برای دروازه بان ها یک ویژگی بسیار مهم است و عابدزاده با استفاده از این توانایی نقش مهمی در سرعت بخشیدن به بازی تیم ملی داشت. همین که تیم مجبور نباشد برای پس گرفتن توپ از حریف روی توپ بلند کنار دروازه بان وقت بگذارد، نقش مهمی در سرعت بازی تیم دارد.

3. محمد حسین کنعانی زادگان به پخته ترین شکل بازی خود رسیده است. او با توجه به زمان پرش هایش بارها به سر مهاجم بلند قامتی مثل سوما ضربه زد. در عین حال حتی تحت فشار هم پاس خوب و مفیدی می دهد. پاس او به وحید امیری که منجر به گل اول ایران شد، اوج هنر او بود.

4. برای اولین بار در مقدماتی جام جهانی برای اسکوکیچ، چهار بازیکن چپ دست در ترکیب اصلی بازی کردند. نکته مهم این است که هر وقت یک بازیکن چپ دست در پست وینگر چپ قرار می گیرد، تیم ملی آرام بازی می کند. حضور حاجسفی چپا و امیری مثلث مشترک این دو و سردار آزمون را تشکیل داد و نقش مهمی در انتقال سریع این توپ داشت.

5. اسکوسیک شاید متوجه شده باشد که وحید امیری چقدر می تواند ظرفیت تیمش را در فاز حمله افزایش دهد. اگرچه استفاده امیری در دفاع چپ بیشتر به دلیل حضور ستارگانی چون جهانبخش، طارمی و قلی زاده در آن پست است، اما وحید امیری در دو بازی اخیر نشان داده است که می تواند محور تعادل استراتژیک تیم باشد. تیم ملی مقابل زمین.

6. هنر چرخیدن و ارسال پاس های بلند مورب سعید عزت الله عاملی برای سرعت بخشیدن به بازی تیم ملی و انتقال سریع توپ از دفاع به حمله است. در عین حال، نورالله و عزت الله اکنون بیش از هر زمان دیگری از اقدامات استراتژیک خود آگاه هستند. نورالله آزادتر است و قدرت تیم ملی در فاز هجومی افزایش یافته است که او به موقعیت استراتژیکی که در فصل گذشته در پرسپولیس ارائه کرده بود، رسیده است.

7. اصرار اسکوکیچ برای استفاده از ترکیب ثابت، حتی زمانی که تیم ملی نتوانسته بود بازی افتتاحیه را انجام دهد، بالاخره به نتیجه می رسد و حالا بازیکنان به درک متقابلی از تاکتیک ها رسیده اند و این باعث می شود تا هر کدام را بهتر پوشش دهند. دیگر. و بهتر. روی یکدیگر حرکت کنید. بدیهی است که این تیم در صورت داشتن فرصت بیشتر برای بازی در کنار هم و با انجام بازی های بیشتر به سطح بازی بالاتری خواهد رسید.

انتهای پیام/