اجتماعی

حمایت سازمان وزش شهرداری تهران از استارت‌آپ های ورزشی

مدیر سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری هشتمین رویداد هنری شهرداری تهران با موضوع «ورزش همگانی» خبر داد و گفت: از تمامی شرکت های دانش بنیان و استارتاپی دعوت می کنیم در این رویداد حضور یافته و طرح های خلاقانه و نوآورانه ارائه کنند. برای توسعه شهروندی ورزشی و ایجاد سلامت و نشاط در جامعه کمک شایانی خواهد کرد.

بر اساس گزارش ما، وی برگزاری این رویداد را گامی دیگر در راستای تامین نیازهای ورزشی شهروندان دانست و خاطرنشان کرد: هشتمین رویداد هنری شهرداری تهران با نام اینو اسپورت (اینو اسپورت) با همکاری دبیرخانه «تهران هوشمند» در سه محور «استفاده از ابزارهای نوین تشویقی» برگزار شد. و «توسعه فعالیت های بدنی شهروندان»، «استفاده از ابزارهای نوین برای معرفی، اطلاع رسانی و ارزیابی اماکن و مراکز ورزشی» و «نظارت و کنترل تأسیسات و نگهداری مجموعه های ورزشی» برگزار می شود.

مدیر انجمن ورزش های استان تهران تاکید کرد: توسعه ورزش شهروندی و ارائه خدمات بهینه به شهروندان از اهداف این سازمان است و برای رسیدن به آن نیازسنجی و شناسایی چالش های موجود ضروری است. که بتواند آینده را به خوبی ترسیم کند.”

وی ادامه داد: به این ترتیب مهم ترین مشکلات و چالش های حوزه ورزش، شهروندی و گروه های ورزشی تحت پوشش این سازمان شناسایی شد. از طرفی لازم است که الزامات رهبری، زمینه برگزاری این رویداد و دعوت شرکت های دانمارکی برای راه اندازی کسب و کار خود را برآورده کنید.

اوجاقی به برگزاری دو رویداد مشابه در سال های گذشته اشاره کرد و افزود: در سال های گذشته دو رویداد هنری در حوزه ورزش شهروندی با نام های «نمایش ورزشی» و «ورزش» برگزار شد.

وی ادامه داد: اپلیکیشن «آینوگام» که در تشویق و ترغیب گروه‌های مختلف به ورزش در روزهای سخت کرونا بسیار مؤثر بود، حاصل برگزاری چنین رویدادهایی است.

مدیر سازمان ورزش ورزشی شهر تهران تاکید کرد: از استارتاپ هایی که در این زمینه فعال هستند با تمام توان حمایت خواهیم کرد تا در راستای سیاست های شهرداری شهر و تحقق اهداف سازمان ورزش محقق شود. اقدامات مدیریت شهری

در این مکان با اشاره به برگزاری این رویداد مجازی، آقای حضور شما و شرکت های دانمارکی شما را به صورت رایگان و رایگان راه اندازی کرد و افزود: علاقه مندان می توانند جهت ارائه طرح به آدرس BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری سازمان ورزش استان تهران، این رویداد در ماه های پنجم و دوازدهم سال آغاز می شود و معرفی وبینار و پرسش و پاسخ از طریق لینک بالا انجام می شود. همچنین آخرین مهلت ارسال آثار 19 شهریورماه و نتایج ارزیابی 26 مهرماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی اعلام و برگزیدگان برای دریافت جوایز ارزنده معرفی خواهند شد.

پایان پیام