عمومی

خانه‌تکانی سرخ – ماه نیوز

با توجه به فصل پیش رو بازیکنانی از جایگاه فعلی پرسپولیس در این تیم حضور ندارند.

به گزارش ماه نیوز، این روزنامه همشهری نوشته: «پس از فارغ التحصیلی از پرسپولیس در پایان فصل و فارغ التحصیلی از اینکه یحیی گل محمدی از تیم رفت یا رفت، تیترهای روزنامه آستانه سنگ بنای اساسی است. فصل آینده برخی از بازیکنان در تیم فعلی پرسپولیس بازی نمی کنند. پیش فرض های زیادی در این زمینه وجود دارد که ممکن است با درصدی از خطا همراه باشد اما معنای واقعی یک چیز است. به همین دلیل است که پرسپولیس خود را برای یک تحول بزرگ در لیست نفرت ها آماده می کند.

حمید لک

داستان قبل از پایان فصل به پایان می رسد. اگرچه دید اولیه اش در پرسپولیس بود، اما از ریل خارج شد و امیدی به او برنگشت. سرخابی هایی که در چند ماه گذشته آسیب زیادی دیده بودند، حالا بدون اینکه حتی اجازه تمرین گل قرمز را داشته باشند، با انضباط گل محمدی روبرو شده اند. در حال حاضر دروازه بان ها در لیست 5 نفره داربی قرار ندارند، مشخص است که جایی در تیم آینده ندارند. تنها چیزی که مهم است این است که قرارداد تمدید شده و یقه کار را بر عهده بگیرد.

جلال حسینی

کاپیتان محبوب و پرافتخار پرسپولیس به احتمال زیاد در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد. این قرارداد چند هفته دیگر است که تکمیل شده و دادگاه تمدید آن را تایید نکرده است. یحیی گل محمدی معتقد است فنیاش از حسینی منصرف شده و شاید تنها شانس این باشد که در صورت تغییر احتمالی در کادر فنی، سرمربی بعدی احتمالا دوباره از آن استفاده کند. مومنان معتقدند کاپیتان 6 ساله پرسپولیس هنوز یک فصل دیگر برای حضور در این تیم و کمک به صلیب سرخ برای رقابت ها فرصت دارد. اما دیدگاه جان متفاوت است.

علیرضا ابراهیمی

یکی از شاهکارهای یحیی گل محمدی این بود که دقیقاً معلوم نبود چرا جذب آن شده و بدون آن که آزمونی دقیق و حسابی تلقی شود، فصلی کامل بر نیمکت نشسته بود. داستان ابراهیم یک راز بزرگ است. اوایل فصل حتی از اعتراض نیمه جان هم عصبانی بود و تیم به حاشیه رفت اما با این بازگشت اما تغییر شرایط و ضوابط ایجاد نشد.

رضا اسدی

خیلی سخت است و بعد از این همه غرور و جذابیت با پرسپولیس قرارداد یک ساله است و البته انتظارات را برآورده نکرده است. قیمت بالاست، طرفداران صمیمی نیستند و خود خسته است. با این شرایط فقط می توان به معجزه دست یافت. او و برخی دیگر در مقابل انتقادها صحبت کرده و گفته اند: لطفا چند ماه دیگر تحمل کنید.

عیسی ابزار بسیاری است

او پس از یک صعود استثنایی و بی دقت در لیگ قهرمانان آسیا با محرومیت شش ماهه مواجه شد و با رفتاری مشابه به میادین بازگشت. مصدومیت بالاخره عیسی، پرونده و پرونده پرسپولیس را پیچیده کرده است. چند ابزار به بدترین شکل ممکن به تیر ضربدری برخورد کردند و سعی کردند بدون انکار درد را ادامه دهند. اما کادر فنی به او اعتماد نکرد و در نتیجه این ماجرا تاخیر زیادی در بهبود ایجاد شد. دفاع شخصی و جراحی باعث شده این اتفاق بیفتد، اما حتی اگر امروز هم اتفاق بیفتد، هفته های طولانی پس از برداشت به پایان می رسید. بنابراین در لیگ نمونه پرسپولیس فضای زیادی برای چند ساز وجود دارد.

آژیر

چند نام کمتر شناخته شده نیز به این لیست اضافه شده است. مثلا مهدی مهدی خانی را در پرسپولیس درک می کنید؟ علی شجاعی هم تعداد فروشگاه های مجزا را در حضور نیمکت برمی شمارد. حرکات فرشاد فرجی و علی نعمتی در خط دفاع چندان راضی کننده نبود و اگر حداقل یکی از آنها جدا شود، تعجب نمی کند. در میان تاجیک ها منوچهر صفروف به دره های خروجی نزدیکتر است تا وحدت هانوف. به همین ترتیب، اگر شیرزد تامیروف ازبکستانی باشد، باید خود را برای خداحافظی آماده کند، حتی اگر در 5 بازی قبلی 6 بازی انجام داده باشد. محمد شریفی نیز این بار ترکیب اصلی را در قسمت دریافت کرد اما دوباره حذف شده و آینده مشخص نیست. طبیعتاً روند تصمیم گیری از سوی فریسیان به آنچه این پرسپولیسی ها به دنبال جذب آن هستند، خواهد داشت. خلاصه خبرهای زیادی در پنجره است.»