اجتماعی

خانواده شهدای شاهچراغ تحت پوشش بنیاد شهید قرار می گیرند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، عبدالرضا عباسپور گفت: پرداخت یکی از بیمه ها به بیمارستان ها، مراکز درمانی و جانبازان با تاخیر چند ماهه انجام شد اما با پیگیری ها و اقدامات بسیار خوب و حمایت رئیس سازمان بنیاد شهید و امور داوطلبانی که این موضوع را بارها در دولت مطرح کردند بخش مهمی از اعتبارات مورد نیاز برای تامین اعتبار و بیمه به این شرکت پرداخت شد و متعاقبا بیمه نیز نسبت به پرداخت اقدام خواهد کرد. به مراکز درمانی

وی خاطرنشان کرد: در جلسات مشترک قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس برنامه و بودجه سازمان بر اهمیت درمان ایثارگران تاکید شد و در پایان تامین اعتبار برای این موضوع صورت گرفت. گرفته شد و بخش قابل توجهی از بدهی بیمه در هفته گذشته توسط سازمان پرداخت شد و برنامه و بودجه تخصیص و بیمه به این شرکت پرداخت شد که تا پایان فروردین ماه برای مراکز درمانی و داروخانه ها پرداخت می شود. تا پایان خرداد.

معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز گفت: ضایعات دریافتی برای درمان داوطلبان نیز تا پایان خرداد ماه پرداخت می شود که امیدواریم رضایت جامعه داوطلب را جلب کنیم.

وی در خصوص وضعیت بیمه جان باختگان حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ (علیه السلام) نیز تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران برای هر حادثه ای از این دست که در کشور رخ دهد اقدامات لازم را انجام داده و آماده سازی خواهد کرد. موردى براى شهداى شيراز نيز در مدت كوتاهى صورت گرفت.

عباسپور افزود: مجروحان حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ(ع) نیز پس از تشکیل پرونده و طی مراحل قانونی تحت عنوان شهدا تحت پوشش قرار می گیرند که شامل 13 شهید و 17 شهید می شود.