عمومی

خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

زنجان-معاون توسعه بانوان ورزش وزارت ورزش و جوانان گفت: چالش جدی این وزارتخانه در شرایط فعلی این است که پروژه های ورزشی نیمه تمام وجود دارد که دستورالعمل تکمیل آنها صادر شده است.

به گزارش خبرنگار آنلاین، مریم کاظمی پور شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران با یادآوری اینکه طی مدت گذشته شاهد ساخت پروژه هایی در حوزه ورزش بودیم که با مشکلات فنی و مکانی مواجه بود، تصریح کرد: اولویت با پروژه ها است. با بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی

وی با اشاره به اینکه در تکمیل پروژه های نیمه تمام به طرح های جمعیتی مستقر در آن منطقه نیز توجه خواهد شد، ادامه داد: بیایید با هم در حوزه زنان و مردان اقدام کنیم.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در ادامه در خصوص عدم رغبت سرمایه گذاران برای حضور جدی در ورزش بانوان گفت: برای اینکه بتوانیم این مشکل را حل کنیم ابتدا باید شاهد تغییر در ورزش باشیم. رفتار مدیران ارشد ورزش کشور در حوزه ورزش بانوان.» و تا زمانی که این الگوی رفتاری تغییر نکند، بی صبرانه منتظر تغییر در ورزش بانوان هستیم.

کاظمی پور با اشاره به اینکه در برخی رشته ها بیش از آقایان شاهد درخشش و مدال آوری بانوان هستیم و این خود می تواند انگیزه مضاعفی برای سرمایه گذاری جدی در ورزش بانوان باشد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه اولین قدم در این زمینه برداشته شده است. و برخی فدراسیون ها در این زمینه تلاش زیادی کرده ایم و نتایج خوبی هم دیده ایم.

وی با یادآوری اینکه نباید فراموش کنیم که بانوان ورزشکار جدا از مسئولیت اجتماعی خود به عنوان یک ورزشکار، مسئولیت اجتماعی همسر و مادر بودن را نیز بر عهده دارند، گفت: صبر کنید، این چیزی است که مدیران ارشد کشور نباید اجازه دهند. بپردازند.» به این کوله شود که کی در و بدون استلامتها بودن زن آسیب ببیند.