اجتماعی

خروج منابع بانک های استان از گلستان پذیرفتنی نیست/ اجرای برنامه جامع استحکام‌بخشی مدارس گلستان

ماه نیوز/ گلستان استاندار گلستان با اشاره به اینکه مسائل فرهنگی و اجتماعی زیادی در استان وجود دارد، گفت: نیاز به تسهیلات بانکی در استان وجود دارد.

علی محمد زنگنه در جلسه افتتاحیه شورای آموزش و پرورش و فرزندپروری سال امسال با تاکید بر ضرورت ابتکارات و آگاهی بخشی در طول دوره مدرسه ادامه داد که این اقدامات مهم و موثر است.

وی با تاکید بر اجرای طرح پایلوت در استان گلستان افزود: باید در گلستان برای رفع مستقیم چالش ها گام برداریم زیرا ائتلاف بزرگ در کشور این طرح را اجرا کرده است.

بر اساس بیانیه گلستان، با توجه به طبقه بندی دستگاه ها باید در زمینه آموزش و پرورش به وظایف خود عمل کنند.

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه اهمیت تعلیم و تربیت باید به منابع تعلیم و تربیت نسل های آینده توجه شود، خاطرنشان کرد: تعیین تکلیف می شود.

زانویی با اشاره به اینکه در کشورهای در حال توسعه برای رشد نیروهای ماهر و توانمند از ابتدای زایمان، پیش دبستانی و مدرسه شروع می شود، ادامه داد: این گامی در جهت تامین سلامت جسمی، روحی، روحی و معنوی افراد است. شهروندان دارند.

وی با ابراز تأسف از اینکه در مملکتی که زندانی ضرر می کند با یک عالم برابر است، گفت: با آنها همکاری کنید.

استاندار گلستان با اشاره به اینکه به دلیل نبود تفکر انتزاعی در کودکان باید مفاهیم را به صورت غیرمستقیم به کودکان ارائه کرد، افزود: برای بهبود وضعیت نیاز به حمایت های لازم است.

زنگنه با بیان اینکه هیچ یک از جنبه های مهم منابع بانک های گلستان خارج از استان را نمی پذیرد، افزود: گران تمام می شود.

وی همچنین اجرای برنامه جهادی تا پایان سال را تقویت تمامی مدارس استان دانست و به نشاط خانواده کمک می کند.

آتاندر گلستان با اشاره به اینکه طی دو سال آینده تمامی شهرستان های استان به حداقل یک کتابخانه سیار خودرو مجهز می شوند، یادآور شد: در این راه برای رسیدن به این هدف می خواهیم گام برداریم. نسبت به منابع ملی و ملی

انتهای پیام