هنری و فرهنگی

خشم روسیه از جاسوسی امریکا و تاثیر مثبت اضطراب بر انسان

اتحاد ایرلند و پیروزی در انتخابات، وعده رنسانس «امانوئل ماکرون»، انتقاد از جاسوسی «سیا» و مفید بودن اضطراب بشر از مهمترین عناوین امروز جهان است.

به گزارش ماه نیوز و به نقل از آلبرت کوچوی، مهم‌ترین عناوین روزنامه‌های امروز جهان – دوشنبه 26 می، در زیر شرح داده شده است:

اتحادیه ایرلند

خشم روسیه از جاسوسی آمریکا و تأثیر مثبت بر اضطراب انسان

روزنامه‌های انگلیسی زبان خواستار یک «برد-برد» در انتخابات ایرلند شمالی شده‌اند، که وعده می‌دهد خیابانی دوطرفه برای هراس بریتانیا باشد.

گاردین همچنین می نویسد: شین فن به بزرگترین حزب در ایرلند شمالی تبدیل شده است و رهبر آن، ماری لو مک دونالد، بریتانیا را به اتحاد دو حزبی تهدید کرده است. ایرلندی ها پیروزی شیرین فن را جشن گرفتند. آنها برای مدت طولانی منتظر بودند، اما اکنون ایرلند شمالی از یک بحران سیاسی عبور کرده و دو ایرلندی را متحد کرده است.

لوموند همچنین از Ingona: Historic Elections for All Ireland نقل قول می کند. پیروزی حزب ناسیونالیست ایرلند «شین فن» در انتخابات مجلس نمایندگان.

وعده رنسانس

خشم روسیه از جاسوسی آمریکا و تأثیر مثبت بر اضطراب انسان

روزنامه فرانسوی امانوئل ماکرون امروز در قانون اساسی سوگند یاد کرد.

لوموند نیز در فرانسه نوشت: امانوئل ماکرون، نوید یک رنسانس دموکراتیک در فرانسه را داد. رئیس جمهور منتخب مجدد فرانسه برای انتخابات پارلمانی مبارزه خواهد کرد و به گفته رنسانس موسوم به دموکراتیک، مبارزه خواهد کرد. مکرون وعده های دیگری داد.

نوشته لوفیگارو: اصلاح نظام آموزشی، تسهیل هماهنگی و تقویت ارتش. وعده های داده شده در قانون اساسی سوگند یاد کردند.

جاسوسان مغرور

خشم روسیه از جاسوسی آمریکا و تأثیر مثبت بر اضطراب انسان

روزنامه های آمریکایی از جاسوسی سیا در اوکراین انتقاد می کنند

ارتش ایالات متحده در بیانیه‌ای می‌گوید که اطلاعاتی که به حسین داده شده است، اطلاعاتی در مورد برنامه‌های نظامی آمریکا در عراق و شام ارائه می‌دهد. ایالات متحده در بیانیه‌ای اعلام کرد که سرویس اطلاعات خارجی روسیه در بیانیه‌ای که روز جمعه منتشر شد، این اتهامات را رد کرد و گفت: «ادعاهای مشابه و بی‌اساس درباره اطلاعات روسیه بیش از یک بار مطرح شده است. مقامات آمریکایی می گویند که به دانته نزدیک شده اند و چیزی در مورد نقش آمریکا در جنگ اوکراین نمی گویند. روسیه به دلیل فروش اطلاعات اوکراین به ایالات متحده خشمگین است.

از روزنامه ایتالیایی جمهوری، پوتین می گوید: “آمریکا در حال حاضر علیه ما می جنگد.”

اما در حاشیه این عبارت را بخوانید:

اضطراب

خشم روسیه از جاسوسی آمریکا و تأثیر مثبت بر اضطراب انسان

اضطراب می تواند مفید باشد. این دیدگاه روزنامه گاردین است.

امروز اما علما می گویند: اضطراب می تواند پناهگاهی امن باشد.

دکتر تری دنیس تیواری نیز می گوید: شما باید اضطراب را احساس کنید، به آن گوش دهید و بر آن غلبه کنید. من میتوانم.

مطالعه دانشگاه آکسفورد می گوید که در سال هشتم، اضطراب کلمه سال بود. بر لبان همه انسانها ادامه دارد. ترس یک تصادف شیطانی است که از دست می رود، اما اضطراب یک تصادف است. آنها به این راضی نیستند، این به آنها احساس زیبایی می دهد که می توانند آنها را در مسیر درست نگه دارند.

انتهای پیام