اجتماعی

خشکی زاینده رود به سریال کشیده شد

امیرحسین کارگردان مجموعه تلویزیونی «تمعه» و کارگردانی این سریال است.

تهیه کننده و کارگردان سریال جدید «طامه تما» در گفتگو و گفتگو با ماه نیوز اعلام کرد: این سریال در ژانر کمدی پنهان تولید می شود. «تعم طمع» روزهای پایانی خود را به تدوین می گذراند و همزمان کار موسیقی نیز در حال انجام است. کار مناسب و رایگان نیست و فکر می کنم تا یک ماه آینده روی آنتن برود.

وی درباره داستان اصلی مجموعه تلویزیونی «طعم طعم» توضیح داد: این سریال داستان خشکسالی اصفهان و درگیر شدن خانواده ای کشاورز با تبعات این موضوع را به تصویر می کشد. محمد فیلی، پوراندخت مهیمن، آشا محرابی، شهاب عباسی، افشین سینگ چپ، فاطمه شکری، پویا امینی، احمدرضا حقیقی، زهرا قاسمی و … از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

खुक्ली जायईंद्ध रोड बह सरील के शुद्ध

به سریال های پایتخت و استانی نگاه کنید

وی در پاسخ به این جمله مبنی بر اینکه پروژه های قبلی شبکه های استانی از کیفیت پایین تری برخوردار بودند، روند ارتقای کیفی پروژه های استانی چقدر ضروری است که مستمر باشد و قطع نشود؟ تھاکک کرد: تا به حال سریال بری شرستان را بر را بر هندی ام. لوکیشن در شهر اصفهان است اما اثری در استان وجود ندارد و سریال «تعامه» اولین اثری است که برای شهر اصفهان و مرکز اصفهان طراحی شده و برای پخش از شبکه سراسری تولید شده است. . به ناظم ظرفیت شهر کمتر از پایتخت و بحث بیشتر نیست. وقتی به کار استانی نگاه می کنیم طبیعتاً توقعمان پایین می آید و کیفیت هم پایین می آید اما وقتی نگاه مشترک داشته باشیم قطعاً توقع بالا می رود چون سخت گیری، نگاه و بودجه یکی است. البته عموما پروژه های استانی با بودجه کمتری نسبت به پروژه های تهران تولید می شوند و بر همین اساس کیفیت آنها تحت تاثیر قرار می گیرد.

खुक्ली जायईंद्ध रोड बह सरील के शुद्ध

महम in

و همچنین در پاسخ به این سوال که فکر می کنید سریال طنز چقدر در تلویزیون فعلی دیده شود؟ گفت: تلویزیون به هر حال مخاطب خودش را دارد و نمی توان گفت کدام یک طرفدار طنز یا طنز بیشتر دارد، اما تا حدی مخاطب خاص خودش را دارد. مخاطبان همان رسانه های قدیمی نیستند، بلکه همه نوع ژانرها و موضوعات را دوست دارند، اما فقط به شرط کیفیت. نام نمی برم اما کے سریال روی آنتن کے سریال روی آنتن کے کے سریال روی آنتن کے کے کے کے کے کے کے کے کے بنابراین بحث کیفیت، نتیجه پروژه و بودجه مهم است و مشکل را روشن می کند.

ساخت ترکیه

کارگردان و تهیه کننده سریال «طعم طمع» در پایان کار جدیدش برای تلویزیون اعلام کرد: در حال حاضر کار جدیدی ندارم و مشغول آماده سازی «طعم طمع» تا پخش آن هستیم. اما پس از آن در حال آماده سازی فیلمی در ژانر کودک و نوجوان برای جشنواره فیلم کودک و نوجوان امسال هستیم و محصول مشترک ایران و ترکیه است.

به گزارش ما، سریال «طائم طاعما» به نویسندگی علی اکبر محلوجیان در مرکز اصفهان تولید می شود.

खुक्ली जायईंद्ध रोड बह सरील के शुद्ध

پایان پیام