نماد سایت ماه نیوز

خواص قهوه گانودرما

خواص قهوه گانودرما

آیا قهوه گانودرما واقعاً بدن را تقویت می کند؟ قهوه گانودرما یک پودر قهوه است که معمولاً از قهوه فوری به اضافه عصاره پودر شده ی که یک نوع قارچ دارویی است و به آن “رِیشی” یا “لینگژی” هم می گویند درست شده است. دیگر مواد تشکیل دهنده مانند شکر، خامه غیر لبنی و گیاهان دارویی نیز می تواند به آن اضافه شود.

قهوه گانودرما علاوه بر انرژی که به شما می دهد دارای مزایای دیگری برای سلامتی نیز هست و گاهی اوقات افرادی که می خواهند مصرف قهوه خود را کم کنند و هنوز هم انرژی شان بالا باشد از آن استفاده می کنند. با اینکه شواهد علمی برای فواید قارچ گانودرما لوسیدوم وجود دارد، هنوز درباره فواید قهوه گانودرما مطالعات زیادی صورت نگرفته است.

این نوشیدنی مفید از عصاره قارچ قرمز و دانه های قهوه رست شده تشکیل شده است. گانودرما لوسیدوم ماده ی تشکیل دهنده اصلی آن است که معمولاً در چین باستان به عنوان قارچ جاودانگی شناخته می شود. این قارچ بر روی درختان رشد می کند و به عنوان قلیایی ترین ماده خوراکی بر روی زمین شناخته می شود. هزاران سال پیش، افراد ثروتمند معتقد بودند که قارچ قرمز کلید جاودانگی است.

ودر قهوه گانودرما – جینسینگ

پودر قهوه گانودرما – جینسینگ ترکیبی از بهترین قهوه های عربیکای فوری به اضافه پودر قارچ گانودرما و جینسینگ است که فواید بسیار زیادی از جمله، افزایش انرژی، کاهش استرس، افزایش سوخت و ساز بدن، بهبود سیستم ایمنی و بسیاری خواص دیگر دارد. تنها کافیست مقدار مناسب از پودر قهوه گانودرما جینسینگ را درون یک فنجان آب جوش ریخته و روزانه نوش جان نمایید.

فواید گانودرما لوسیدوم از نظر علمی مشخص شده است. این دارو می تواند باعث افزایش عملکرد ایمنی بدن، برطرف کردن خستگی مزمن و جلوگیری از سرطان شود. بیشتر افراد از آن به عنوان یک ماده مقوی و محرک طبیعی استفاده می کنند. مطالعات نشان می دهد که قارچ گانودرما می تواند اضطراب و افسردگی را نیز کاهش دهد.

چرا مردم قهوه گانودرما می نوشند؟

طرفداران قهوه گانودرما معتقدند که گانودرما می تواند باعث افزایش ایمنی، مبارزه با خستگی، بهبود حافظه، افزایش قدرت و انرژی، کاهش کلسترول، کاهش التهاب، تسکین استرس، معکوس کردن روند پیری و بهبود گردش خون در بدن شود. همچنین قهوه گانودرما به عنوان یکی از منابع سرشار از آنتی اکسیدان ها شناخته می شود.

با این حال هیچ مدرکی دال بر استفاده از گانودرما لوسیدوم به عنوان درمان اولیه سرطان وجود ندارد. یکی از بزرگ ترین فواید روی آوردن به مصرف قهوه گانودرما تقویت سیستم ایمنی شماست. این برای افرادی که به دلیل بیماری یا استرس سیستم ایمنی ضعیفی دارند عالی است زیرا قارچ ریشی قرمز به حذف باکتری از بدن کمک می کند که در نتیجه بدن را قوی می کند. پزشکان و دانشمندان می دانند سیستم ایمنی ضعیف می تواند باعث تمام بیماری ها شود.

یکی دیگر از فواید خارق العاده قهوه گانودرما این است که برخلاف قهوه معمولی که می تواند باعث پریشانی شود، قهوه گانودرما یک عامل ضد استرس است. بسیاری از ما ممکن است وقتی استرس داریم یک فنجان قهوه درست کنیم اما این کار می تواند باعث افزایش استرس هم شود.

با این حال قهوه گانودرما بهترین نوشیدنی در زمان هایی است که اضطراب دارید. همچنین قهوه گانودرما می تواند به افزایش تمرکز و حافظه کمک کند در حالی که تنش ها را کاهش می دهد. مشخصاً این یک قهوه بسیار قوی است و شما می تواند هر روز از نوشیدن آن لذت برده و تغییرات مثبتی را در سلامتی خود ایجاد کنید.

علاوه بر این، قهوه گانودرما معمولاً برای درمان بی خوابی استفاده می شود، که به این معنی است شما می توانید حتی با نوشیدن آن در عصر، خواب خود را بهبود ببخشید. همچنین گانودرما یک درمان موثر برای بسیاری از انواع آرتروز است. در چین از قارچ رِیشی به دلیل بسیاری از فوایدی که برای ناراحتی های مزمن دارد به عنوان یک دارو استفاده می شود.

اگر به دنبال راهی برای افزایش سلامت بدن خود هستید، با نوشیدن روزانه قهوه گانودرما می توانید تفاوت را احساس کنید. در آخر اگر به دنبال یک قهوه سالم و طبیعی هستید که هر روز بنوشید، مصرف و خرید قهوه گانودرما دکتر بیز را آغاز کنید زیرا ماده تشکیل دهنده اصلی آن قارچ های ریشی هستند و دانشمندان فواید آن برای سلامتی را بسیار توصیه کرده اند.

خروج از نسخه موبایل