اجتماعی

دانش‌بنیان صرفاً یک کار اقتصادی یا صنعتی نیست/ لزوم استفاده از دانش‌بنیان‌ها در ترویج دین

ماه نیوز/ گلستان مدیر اداره تبلیغات اسلامی گلستان در بیانیه ای گفت: شعار سال باید در همه اجزای آن تعمیم یابد.

حجت الاسلام عباسعلی گرزین با اشاره به سفر لیالی قدر به استان گلستان گفت: دوری از نقاب و فاصله اجتماعی مهم است اما رعایت شعائر مذهبی از جمله لیالی نیز مهم است. قدر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی.

وی همچنین از بیش از 5 مبلغ و روحانی در مناطق و مساجد مختلف استان گلستان خبر داد.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به جایگاه ویژه فرهنگ تصریح کرد: امروزه فرهنگ جدایی از اقتصاد و سیاست، جامعه، امنیت و علم نیست، بلکه فرهنگ است که به این عرصه ها منتهی می شود. فرهنگ اساس تصمیم گیری و تصمیم گیری است.

گارزین با بیان اینکه جبهه حق و باطل بر اساس قرآن کریم همواره بر اساس نگاه فرهنگی خود تصمیم گرفته است، افزود: افرادی که فرهنگ را جدی نمی گرفتند به دشمن نگاه می کردند.

توجه به این نکته ضروری است که ضمن تمرکز بر فرهنگ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که اگر یک رهبر فرهنگی در راس یک نهاد تصمیم گیری، یک شخصیت اقتصادی، سیاسی یا فرهنگی تلقی شود، در جهت تقویت ملی و ملی خود گام برخواهد داشت. قدرت . .

مدیر تبلیغات اسلامی استان گلستان به شعار سال «تولید، دانش سازی و اشتغال» اشاره کرد و گفت: تعمیم می دهیم، در حوزه محصولات فرهنگی نیز باید از دانش بنیان ها استفاده کنیم.

گارزین با بیان اینکه هوش مصنوعی به تبلیغ، تبلیغ و تبیین دین کمک می کند، بیان می کند: ما باید روز به روز دین را در زمینه مبانی فکری و فناوری های نوین ترویج کنیم، همانطور که دنیا نیاز به ترویج فرهنگ و اعتقادات خود دارد. روزانه.
انتهای پیام