اجتماعی

دکتر زالی: شهید سلیمانی هرگز از متن مردم جدا نشد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شهید سلیمانی را الگوی بی بدیل و واقعی در ذات اقدس اله توصیف کرد و گفت: شهید سلیمانی همیشه در میان توده مردم بود و تفاوتی با مردم نداشت.

به گزارش ماه نیوز، مراسمی به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد. علیرضا زالی با بیان اینکه شهید سلیمانی خالق مکتب نوین جهانی است، خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی مورد تایید رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی افزود: امروز در هیچ کجای دنیا از شهید سلیمانی به عنوان شخصیت واقعی یاد نمی شود، بلکه از مکتبی که ایشان تاسیس کرده است یاد می شود و الگوی شخصیت اوست.

وی تصریح کرد: هسته مکتب شهید سلیمانی مملو از صفات، صفات و صفات انسانی است که باید با استفاده از پتانسیل بالای شخصیتی آن ها را برای نسل جوان توضیح دهیم.

رئیس دانشگاه با یادآوری رشادت های سردار شهید سلیمانی در ایام دفاع مقدس از وی به عنوان ستاره درخشان دفاع مقدس و مردی با نبوغ عالی نظامی یاد کرد.

دکتر شهید سلیمانی با اشاره به حضور شهید سلیمانی در مقاطع حساس نظامی و دیپلماتیک کشور. زالی از رشادت های خود در مبارزه با داعش، حل مشکلات نظامی و منطقه ای جنوب شرق کشور و دوران دفاع مقدس یاد کرد. : چهار دهه تلاش، رنج و تلاش سردار سلیمانی در جبهه های مختلف نبوغ بالای نظامی اوست، نابغه ای که بارها کشور و منطقه را از شر دشمنان حفظ کرد.

وی ادامه داد: شجاعت، استعداد، رشادت، ابتکار، خلاقیت و برنامه ریزی دقیق و در زمان شهید سلیمانی باعث پیروزی های مکرر در منطقه شد.

ارتباط با مردم؛ رمز جاودانگی

رئیس دانشگاه در بخشی دیگر از این مراسم با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی سنگر در کنار مردم و اکسیر محبوبیت است، خاطرنشان کرد: رمز اصلی شهید سلیمانی بودن پیشرو بودن و قدم زدن در راه است. . جاودانگی، ارتباط با مردم.

رئیس دانشگاه خاطرنشان کرد: سردار سرلشکر قاسم سلیمانی رهبر معظم انقلاب در مراسم اهدای نشان عالی ذوالفقار برای مقام معظم رهبری دعا کردند. او می زند زیرا بهشت ​​پاداش مجاهدت این فرمانده دل است.

وی در ادامه به شخصیت چندوجهی و مثال زدنی سردار سلیمانی پرداخت و افزود: وی در واقع مردی مقتدر در مناصب نظامی و دیپلماتیک بود، شخصیت وی مصداق بارز تلاقی میدان و دیپلماسی بود.

رئیس دانشگاه در خاتمه ابراز امیدواری کرد که شخصیت سردار سلیمانی و نسل جوان مدرسه مورد قدردانی قرار گیرد.

در بخشی دیگر از این مراسم سردار علی فضلی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در وصف شهید سلیمانی عبارات و عبارات احساسی، حماسی و مدیریتی در ابعاد مختلف بیان شد، اظهار داشت: شهید سلیمانی و اعدام وی. ائمه انقلاب اسلامی ناچار شدند آنچه را که از قرآن و عترت گرفته بودند بگیرند.

وی گفت: خداوند به سردار سلیمانی توفیقات زیادی در عرصه میدانی داد.

وی با اشاره به دوستی دیرینه خود با سردار سلیمانی از دوران هشت ساله دفاع مقدس خود یاد کرد و گفت: در دفاع از حرمین شریفین موقعیت و توانمندی ما با آنچه دشمن به صحنه آورده بود بسیار متفاوت بود. حمایت از مستکبران».

ایستادن با ارتش دالیت در برابر خودخواهان

سردار فضلی تاکید کرد: شهید سلیمانی با لشکر دلیت در مقابل مستکبران ایستاده بود.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی قلب ها را در دفاع از دلیت ها و مردم جهان اسلام به دست آورده است، گفت: بسیاری از سربازان حتی به یک زبان صحبت نمی کردند.

سردار فضلی تاکید کرد: برای سردار سلیمانی هیچ تفاوتی بین دفاع از دلیت شیعه و سنی نبود و تنها به وظایف انقلابی و اسلامی خود عمل می کرد.

وی با اشاره به عطوفت و مهربانی سردار سلیمانی نسبت به مردم گفت: شهید سلیمانی در طول زندگی خود بارها تاکید کرد که الگوی ما در حراست از حرمین شریفین دفاع مقدس است.

سردار فضلی با اشاره به نقل قولی از امام خمینی (ره) گفت: دفاع مقدس گنجینه ای است و این گنج چراغی عالی برای آینده است.

وی به نقل از مطلبی از شهید سلیمانی گفت: دفاع مقدس تنها بخشی است که احکام الهی در آن اجرا می شود، در چهار دهه پس از انقلاب اسلامی هیچ بخشی مانند دفاع مقدس اجرا نشده است.

سردار فضلی در پایان تاکید کرد: غایت خیر تنها در یک چیز است و آن اطاعت از ولی امر است و شهید سلیمانی اینگونه عمل کرد.

رئیس دانشکده حقوق امام صادق (ع) غلامی همچنین روحیه کار شهید سلیمانی در جامعه اسلامی را وحدت عنوان کرد و افزود: اتحاد و همبستگی در جامعه.

وی خطاب به دانشجویان حاضر در این مراسم با بیان اینکه تولید و ترویج علمی علم می تواند وضعیت کشور را متحول کند گفت: مهمترین رسالت دانش آموزان و جوانان منطقه تلاش برای کسب علم و دانش است. “

در بخشی دیگر از این مراسم دکتر سعیدی که به عنوان سرباز نگهبان معبد در سوریه به ارائه خدمات پزشکی می پردازد به بیان خاطراتی از فعالیت خود در حوزه بهداشت و درمان نظامی در سوریه و درمان سربازان و فرماندهان مجروح پرداخت.

دکتر شهید سلیمانی با بیان خاطره سعیدی او را مردی سخت کوش، متواضع و سرسخت توصیف کرد.

پس از پایان مراسم ارتباط زنده با مزار شهید سلیمانی در کرمان برقرار شد.

مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با حضور حجت الاسلام والمسلمین فرهادزاده و جمعی از مسئولین و به منظور بررسی روابط منطقه و منطقه سه شنبه ۱۴ دی ماه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد. دیپلماسی در دولت مردمی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، این مراسم همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/