هنری و فرهنگی

دیدار ضرغامی با خانواده شهید «مهدی داوری» در گنبدکاووس

ماه نیوز/ گلستان وزیر فرهنگ، میراث، صنایع دستی و گردشگری در بادو وند با خانواده شهید مهدی داوری دیدار و از این شهید بزرگوار تجلیل کرد.

مهندس عزت الله ضرغامی وزیر میراث، فرهنگ، گردشگری و صنعت که در قالب هیئت رئیس جمهور برای بازدید یک روزه صبح امروز وارد گلستان شد گنبدهای تاریخی و باستانی باستانی شدند.

وزیر فرهنگ، میراث، صنایع دستی و گردشگری در بازدید از قبه الصخره که از فرهنگ و تمدن قطبی شمال کشور محسوب می شود، از محل شامخ از خانواده های شهدا و صبور تجلیل شد.

در این بازدید مهدی دهروایی معاون دادستان و فرمانده ویژه شهرستان گنبدکاووس، رحمان فرمانی سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنعت گلستان و جمعی از مسئولان روستایی و شهرستانی عزت الله ضرغامی وی را همراهی کردند.

ضرغامی را در کنار خانواده شهید «مهدی داوری» در گنبد ببینید

بازدید وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از مدارهای بزرگ و میراث فرهنگی گنبد گنبد شامل برج قابوس، شهر تاریخی جرجان، امامزاده یحیی بن زاید، دیوار تاریخی، طبقه موزه ترکمن از دیگر برنامه های عزت الله ضرغامی، بازدید از پروژه موزه گلستان در پارک هفت حکتری، گنبد داریوش است.

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و چرخش در آخرین برنامه سفر خود به شورای شهرداری گنبدکاووس حضور می یابد و برای دریافت حقوق خود به این شهرک سفر می کند.

به گزارش ماه نیوز، مهدی داوری متولد 10 دی ماه 62 بود که در مرز افغانستان با مواد مخدر به شهادت رسید.

انتهای پیام